Барні стійки

Заказать Барную стойку в Киеве для кафе, баров, ресторанов - CityGrand 2019

Кожен заклад, де має місце бармен, повинна бути барна стійка для ресторану, барів. Це місце є центральним у всьому закладі, тому, воно повинно мати не тільки самий привабливий зовнішній вигляд

Приклади виконаних робіт
Фото 1 Фото 2 Фото 3 Фото 4 Фото 5 Фото 6 Фото 7 Фото 8 Фото 9 Фото 10 Фото 11 Фото 12 Фото 13 Фото 14 Фото 15 Фото 16 Фото 17 Фото 18 Фото 19 Фото 20 Фото 21 Фото 22 Фото 23 Фото 24 Фото 25 Фото 26 Фото 27 Фото 28 Фото 29 Фото 30 Фото 31 Фото 32 Фото 33 Фото 34 Фото 35 Фото 36 Фото 37 Фото 38 Фото 39 Фото 40 Фото 41 Фото 42 Фото 43 Фото 44 Фото 45 Фото 46

Кожен заклад, де має місце бармен, повинна бути барна стійка для ресторану, барів. Це місце є центральним у всьому закладі, тому, воно повинно мати не тільки самий привабливий зовнішній вигляд, а бути досить функціональним. Всі меблі, яка задіяна в приміщенні, повинна створювати і формувати загальний, гармонійний і цілісний стиль закладу.

Продукція нашою компанією барні куточки з дерева, каменю, скла та інших матеріалів, допомагають створити приємну і затишну обстановку, що дозволяє залучити до закладу більше відпочиваючих і клієнтів. Наші проекти відрізняються зручністю і красою, а й характеризуються надійністю, міцністю. Саме такі меблі буде довговічною.

В каталозі, який можна знайти на сайті компанії, представлені барні стійки Київ, які придумані, розроблені і виготовлені нашою командою. Маючи великий асортимент матеріалів для виробництва, кожен замовник має можливість втілити в життя власну ідею і задумку. Вибрати необхідну форму стійки для бару, її колір і функціональне наповнення, все те, що допоможе виготовити меблі, яка буде відповідати індивідуальним перевагам. Ми підходимо до проекту з усією відповідальністю.

Виробничі потужності

В нашому розпорядженні є великий асортимент матеріалів, необхідних для виготовлення якісних і оригінальних проектів. У нас можна замовити і купити барну стійку Києві, яка має стандартний дизайн, а так же, замовити розробку власного індивідуального проекту. Ціна на такий проект, обмовляється індивідуально з кожним замовником. При розробці замовлення має місце все моменти, матеріал, з якого буде виготовлятися меблі, колір, дизайн приміщення. Адже кожен заклад має свій індивідуальний стиль.

Барна стійка складається з декількох елементів. Це стільниця, яка повинна мати не тільки привабливий зовнішній вигляд, а бути вкрай зносостійкого і практичною. Барний кут має внутрішнє облаштування нижньої частини стійки і скляну вітрину, що розташовується позаду бармена. Як правило, внизу, для повної зручності розташовуються шафки, полички, окремі тумби, а так же, все те, що допомагає бармену якісно і комфортно виконувати свою основну роботу, не заважаючи і не уповільнюючи весь процес приготування напоїв. З огляду на той факт, що близько барного куточка збирається велика частина відвідувачів закладу, їм повинно бути приємно і комфортно знаходиться в цій зоні. Адже тут вони відпочивають і витрачають свої гроші!

Ми здійснюємо недорого, виготовлення і продаж барних стійок і інших меблів, яка необхідна не тільки для закладів HoReCa, а й для приміщень, які спеціалізуються на інших сферах розваги. 

Рейтинг: 8 з 10; на основі 18 оцінок.
Спасибо!

Наши менеджеры свяжутся с Вами в ближайшее время!