Бренд зони

N❶ Изготовление Бренд-зон и show rooms в Киеве - CityGrand 2019

Бажаєте просунути власний бренд. Бренд-зони це те що вам потрібно.

Приклади виконаних робіт
Фото 1 Фото 2 Фото 3 Фото 4 Фото 5 Фото 6 Фото 7 Фото 8 Фото 9 Фото 10 Фото 11 Фото 12 Фото 13 Фото 14 Фото 15 Фото 16 Фото 17 Фото 18 Фото 19 Фото 20 Фото 21 Фото 22 Фото 23 Фото 24 Фото 25 Фото 26 Фото 27 Фото 28 Фото 29

Чи бажаєте просунути власний бренд? Зробити так, щоб ваш товар дізнавалися багато людей, щоб він став популярний? В результаті чого, збільшити свій дохід від продажів? Це можливо. Наша команда допоможе вам у вирішенні цього питання. Ми візьмемося за спеціальне оформлення бренд-зони, для вас і вашого продукту.

Бренд-зони shop-in-shop - це невеликі оригінальні вітрини, розташовані всередині великих супермаркетів, які оформляються відповідно до фірмового стилю компанії. Фірмовий стиль і дизайн, дозволяють виділяти товар, роблячи його більш впізнаваним, серед інших продуктів, відповідно збільшуючи продажі компанії.

Як правило, бренд зони розташовуються в тих місцях, де відбувається найбільша поява потенційної купівельної аудиторії. Грамотно розташована і оформлена торгова зона, дозволяє привертати увагу потенційних покупців, утримуючи і приковуючи їх увагу. Такої уваги цілком достатньо для того, щоб менеджер з продажу встиг вигідно представити і прорекламувати товар. Такі заходи з оформлення торгового місця дозволяють збільшити продажі товари, роблячи його відомим широкому колу людей.

Корисність бренд-зони

Беручи до уваги такий факт, що корисність бренд-зони складно недооцінити, то можна зробити ще один висновок, який можна присвоїти до її переваг. Торгова зона служить свого роду, пунктом зворотного зв'язку з потенційним клієнтом і покупцям. В ході живого спілкування консультанта з клієнтами, надається унікальна можливість, з'ясувати думку покупців про рекламований продукт або товар. Чого не зробиш, користуючись стандартними способами реклами, які не дають чіткого розуміння того, що насправді думає клієнт про товар. Знаючи думки покупця про продукт, можна розробити нову ідею, яка дозволить просунути товар на новий рівень.

Наша компанія має власне виробництво. Саме тому, ми маємо все необхідне для того, щоб виготовлення торгових зон для show rooms, відповідало всім заявленим стандартам якості. Виробництво бренд-зон, дозволяє нам використовувати, найрізноманітніші технології та матеріали. В результаті чого, ми можемо запропонувати своїм клієнтам унікальне виконання замовлення. А це, в свою чергу, приверне до вашого товару більше потенційних клієнтів, що дозволить зробити товар популярним, а значить - продаваним!

Наша команда, з задоволенням візьметься за замовлення будь-якої складності. У нашому арсеналі є все необхідне для того, щоб клієнт отримав саме те, що він хоче. В короткий термін, наші фахівці розроблять індивідуальний проект, розроблять дизайн, встановлять та підключать все необхідне, щоб торгова зона була готова до залучення клієнтів.

Ми розробили і здійснили багато різних торгових місць, в число яких входить такі відомі, як бренд зони сумісного, для аптек, спортивних магазинів, ювелірних прикрас, годинників і багато багато інших. Ми з гордістю можемо заявити, що звернувшись до нас, ви отримаєте індивідуальний підхід до всіх ваших вимог і побажань! 

Рейтинг: 8 з 10; на основі 14 оцінок.
Спасибо!

Наши менеджеры свяжутся с Вами в ближайшее время!