Меблі для HoReCa - як модні тенденції впливають на зростання популярності і відвідуваності закладів?

Мебель для HoReCa в Киеве - CityGrand 2019

Приклади виконаних робіт
Фото 1 Фото 2 Фото 3 Фото 4 Фото 5 Фото 6 Фото 7 Фото 8 Фото 9 Фото 10 Фото 11 Фото 12 Фото 13 Фото 14 Фото 15 Фото 16 Фото 17 Фото 18 Фото 19 Фото 20 Фото 21

Практично щороку, а то й сезон, тенденції в дизайні інтер'єрів HoReCa трансформуються і видозмінюються. Модні віяння диктуються не тільки естетичними уподобаннями гостей таких закладів як ресторан, паб, кав'ярня та ін., А й маркетинговими дослідженнями в даному сегменті бізнесу. Не секрет, що внутрішня обстановка закладу впливає на сприйняття від обслуговування і пропонованих послуг.

Саме тому ресторатори постійно стежать, які меблеві рішення будуть більш затребуваними для потенційних клієнтів. Дизайн-проект інтер'єру, який включає й інтер'єр в цілому, і меблі для кафе, ресторанів, а також закладів інших подібних форматів також важливий, як і професійний персонал, висококласний сервіс і відмінна кухня. Компанія CityGrand може значно полегшити облаштування інтер'єрів HoReCa - конструкторсько-дизайнерське бюро створює унікальні меблеві рішення, ґрунтуючись на індивідуальному підході до кожного клієнта. Компанія пропонує найбільш гнучкі рішення з урахуванням всіх потреб клієнта в проекті.

Оформлення торгового обладнання HoReCa - тенденції кольорової палітри в новому сезоні

Ефектні продають проекти в сегменті створення торгових меблів для HoReCa в чималому ступені засновані на модних і затребуваних колірних рішеннях. В руках досвідченого дизайнера колір стає основним ключовим інструментом. Не секрет, що різні кольори впливають на емоційний та психологічний стан людини, що особливо важливо при обстановці інтер'єрів HoReCa меблями.

Організації Торгівлі меблі для HoReCa від CityGrand можна зустріти практично у всіх торгових центрах Києва, фахівці компанії точно знають які кольори більш виграшні для обстановки інтер'єру закладу.

Одним з найактуальніших кольорів в новому сезоні, безумовно, є так званий «ультрафіолет». Згідно з вибором інституту Pantone саме цей відтінок самий трендовий і актуальний. Використання торгових меблів холодного «електричного» відтінку фіолетового кольору внесе особливу родзинку в дизайн і концепцію закладу.

Меблі з вкрапленнями такого кольору буде відмінно поєднуватися як з натуральними відтінками в оформленні інтер'єру, так і космічними неоновими кольорами, металіками і пастеллю. Компанія CityGrand регулярно проводить аналіз останніх модних тенденцій в світі моди та дизайну, щоб ефективно відбити їх в унікальних меблів для HoReCa, що сприяє залученню потенційних клієнтів.

Дизайн меблів з крайності в крайність - футуризм на піку моди

Останнім часом все уваги привертають закладу, чий дизайн вигідно відрізняється від звичної «класики». Неон, поп-арт, графіті, блискітки, а також безліч інших інсталяцій перетворюють закладу HoReCa в не просто місце для перекусу, а справжній арт-об'єкт.

І меблі в таких закладах має відповідати - футуристичні форми, пластик, метал, яскраві кольори - все це відмінно вписується в концепцію нестандартних закладів. Проекти під ключ з виробництва меблів для HoReCa від CityGrand для барів, ресторанів і кафе з подібною концепцією знайшли великий відгук у відвідувачів тих закладів, які вже встигли скористатися послугами компанії.

Що ми ще робимо:

Рейтинг: 8 з 10; на основі 73 оцінок.
Спасибо!

Наши менеджеры свяжутся с Вами в ближайшее время!