Виготовлення меблів для кафе

N❶ Мебель для кафе и кофейни в Киеве - CityGrand 2019

Варто відразу зазначити, що меблі для барів і ресторанів - це категорія окремих товарів. До даної категорії меблів, пред'являються найвищі вимоги. На відміну від меблів іншого призначення, меблі для бару, повинна бути міцною і довговічною. За одну робочу зміну, в заклад приходять сотні клієнтів і відвідувачів. Не кожен, хто вирішив відпочити в кафе, буде дбайливо ставитися до меблів, за якої відпочиває. У непередбачених ситуаціях, як показує практика, найчастіше страждає саме меблі. З огляду на такий фактор, власники кафе, найчастіше, вибирають меблі для закладу, виходячи з її міцності і якість виготовлення.

Приклади виконаних робіт
Фото 1 Фото 2 Фото 3 Фото 4 Фото 5 Фото 6 Фото 7 Фото 8 Фото 9 Фото 10 Фото 11 Фото 12 Фото 13 Фото 14 Фото 15 Фото 16 Фото 17 Фото 18 Фото 19 Фото 20 Фото 21

меблі для барів і ресторанів київКожне окреме заклад, в залежності від свого призначення, рангу, вимагає своєї певної меблів. Але це обов'язково повинні бути столи, стільці, м'які крісла та дивани, барна стійка, високі стільці біля бару. У сучасному ритмі життя, відвідувачі понад усе, цінують комфорт, зручність і якість, і за це вони готові платити свої гроші. Якщо, зайшовши в заклад, клієнт може не тільки смачно поїсти, відпочити, а й насолодитися приємною атмосферою закладу, красивим інтер'єром і цікавим спілкуванням - вважайте, що такий відвідувач, став постійним клієнтом. Будь-яке гідне заклад, має відводити не останню роль вибору меблів, яка буде головним акцентом в створенні загальної атмосфери. Вибір і виготовлення меблів, краще доручити команді надійних професіоналів.

Меблі для кафе Київ, найкраще замовити в компанії СітіГранд . Ця фабрика спеціалізується на тому, що займається розробкою, проектуванням, а так же, виготовленням меблів, яка розташовується в кафе, барах, готелях, нічних клубах, великих торгових центрах і тих сферах, які вимагають наявності певних меблів. Виготовлення спеціалізованих меблів, дозволяє компанії приймати індивідуальні замовлення від замовників, а так же, створювати власні сучасні проекти.

Як з нами працювати

Беручись за новий проект, з замовником обговорюються всі деталі та побажання, які він планує реалізувати в своєму кафе. Проектуючи меблі, фахівці компанії Сітігранд, враховують формат закладу, його масштаб, тематику, сферу послуг, що надаються. З кожним окремим замовником ми працюємо індивідуально.

Ми пропонуємо своїм клієнтам меблі як з натурального дерева, так міцного металу, пластика. Інтер'єр закладу, в якому фігурує дерев'яні меблі - це свого роду, класика, яка підкреслить тонкий і елегантний інтер'єр. Меблі з дерева виглядає виграшно в будь-якому закладі. Так само, ми займаємося виробництвом, популярної на сьогоднішній день, меблів в стилі HI-Tech. Це яскрава і повітряні меблі, за допомогою якої, можна створити, самий незвичайний дизайн в закладі. Це, безсумнівно, приверне відвідувачів своєю новизною і невимушеністю.

Вибираючи професійну меблі для свого закладу, варто враховувати її деякі специфічні характеристики. Столи, на які офіціант виконує розстановку страв, повинні бути достатньо широкими. Кожен клієнт, який сідає в перший раз на стілець, крісло або диван, про себе, обов'язково зазначає його зручність, наскільки комфортно і зручно на ньому сидіти. Це відіграє велику роль, так як, якщо людині буде дискомфортно, повірте, він це неодмінно запам'ятає.

Знаючи і враховуючи всю специфіку ресторанної та барної меблів, фабрика Сітігранд, виготовить замовлення будь-якої складності, в найкоротші терміни. Наш колектив, в якому працюють досвідчені професіонали, з усією відповідальністю візьметься за втілення вашої мрії! Ми виготовимо якісну і довговічну меблі для вашого кафе, бару, пабу, нічного клубу або елітного ресторану.  

Рейтинг: 8 з 10; на основі 46 оцінок.
Спасибо!

Наши менеджеры свяжутся с Вами в ближайшее время!