Стійки ресепшн на замовлення

N❶ Стойки ресепшн Киев, административные стойки ресепшн на заказ | CityGrand 2019

Перше, що бачить клієнт, який заходить в приміщення - це ресепшн адміністративні стійки.

Приклади виконаних робіт
Фото 1 Фото 2 Фото 3 Фото 4 Фото 5 Фото 6 Фото 7 Фото 8 Фото 9 Фото 10 Фото 11 Фото 12 Фото 13 Фото 14 Фото 15 Фото 16 Фото 17 Фото 18 Фото 19 Фото 20 Фото 21 Фото 22 Фото 23 Фото 24 Фото 25 Фото 26 Фото 27 Фото 28 Фото 29 Фото 30 Фото 31 Фото 32 Фото 33 Фото 34 Фото 35 Фото 36

Перше, що бачить клієнт, який заходить в приміщення - це ресепшн адміністративні стійки. Завдяки першому враженню, клієнт оцінює компанію. Погодьтеся, іменне перше враження, може послужити головним подальшим критерієм вибору компанії. Тому, більшість сучасних компаній, приділяють велику увагу «головному» і центральному куточку в приміщенні. Багато компаній можуть з точністю підтвердити той факт, що стійки ресепшн на замовлення, за якою стоїть привітний і грамотний персонал, може стати головною візитною карткою компанії, яка підкреслить її статус і імідж.

Наша компанія займається виготовленням різної меблів, яка використовується для різних напрямків діяльності компаній. Стійки ресепшн Київ, виготовляються з якісних матеріалів, з використанням сучасної фурнітури. Власне виробництво дозволяє виготовити меблі, яка буде мати великий термін експлуатації. Замовити і купити стійку ресепшн у нас - це значить створити обличчя своєї компанії, при одному виді на яку, кожен клієнт, зрозуміє, що прийшов до професіоналів. Все, навіть самі незначні елементи, повинні говорити клієнту про респектабельності фірми, в яку він звернувся.

Конструктивно, стійка складається з верхньої (стільниця) і нижньої частин. Нижня частина може мати різний функціонал. З боку адміністратора, нижня частина ресепшена може мати різні полички і відділення, куди складаються папери, документи або рекламна продукція. Стільниця теж має особливу важливість. Саме на цю частину ресепшена, клієнт звертає найбільше уваги. На офісні стійки ресепшн викладаються паперу, товар, та інше.

Наша компанія пропонує замовникам, як готові стійки, які використовуються:

 • для готелів;
 • для офісу;
 • для магазину;
 • для салонів краси;
 • для виставки.

  Виконуємо індивідуальні проекти

  Кожен замовник може звернутися до нас з власним проектом. Наша команда професіоналів, розробить проект, дизайн, виготовить меблі в короткі терміни. Так як ми є виробником, то ціна на наші роботи варіюється в самих різних діапазонах. У нас, кожен замовник може замовити меблі як економ класу, яка буде коштувати недорого, так і меблі преміум класу. Співпраця з нами, гарантує вам значну економію коштів. А все тому, що вам не доводиться переплачувати гроші посередникам, які додають до вартості товару, свій прибуток. Ви купуєте без накрутки, з гарантією від виробника. Ми відповідаємо за кожен технологічний процес, виготовлення продукції проходить ретельний контроль. Тому, наша команда несе всю відповідальність.

  В нашому штаті робітників, є грамотний дизайнер, який розробить унікальний проект, який буде відображати політику компанії замовника. Ми виготовляємо різні варіанти стійок, які можуть бути як з підсвічуванням, так і без неї, стійка ресепшн кутова або круглої форми - все залежить від потреби приміщення і від побажань замовника. Перед тим, як приступити до виготовлення замовлення, ми запропонуємо вам проект, який гармонійно впишеться в загальний дизайн тематики компанії. Тому, що кожна специфіка компанії, вимагатиме свого певного стилю, якого необхідно дотримуватися. Так, наприклад, в готелі, офісі або спа-салоні коштує поставити ресепшн, який гармонійно впишеться в загальний інтер'єр приймальні. Від цього залежить загальний інтер'єр.

  На сайті компанії представлений каталог наших робіт, які знайшли своє застосування. Ви можете ознайомитися з ціновою політикою, з використовуваними матеріалами. Якщо виникнуть додаткові питання, телефонуйте за наявними телефонами, ми з радістю надамо консультацію будь-якого характеру. 

Рейтинг: 8 з 10; на основі 16 оцінок.
Спасибо!

Наши менеджеры свяжутся с Вами в ближайшее время!