Виготовлення торгових острівців

N❶ Торговые островки на заказ в Киеве - CityGrand Украина 2019

Сучасного вигляду вітрини, підходить для різних ніш роздрібних продажів.

Приклади виконаних робіт
Фото 1 Фото 2 Фото 3 Фото 4 Фото 5 Фото 6 Фото 7 Фото 8 Фото 9 Фото 10 Фото 11 Фото 12 Фото 13 Фото 14 Фото 15 Фото 16 Фото 17 Фото 18 Фото 19 Фото 20 Фото 21 Фото 22 Фото 23 Фото 24 Фото 25 Фото 26 Фото 27 Фото 28 Фото 29 Фото 30 Фото 31 Фото 32 Фото 33 Фото 34 Фото 35 Фото 36 Фото 37 Фото 38 Фото 39 Фото 40 Фото 41 Фото 42 Фото 43 Фото 44 Фото 45 Фото 46 Фото 47 Фото 48 Фото 49 Фото 50 Фото 51 Фото 52 Фото 53 Фото 54 Фото 55 Фото 56 Фото 57 Фото 58 Фото 59 Фото 60

Наша компанія займається виготовленням торгових острівців на замовлення. Ми виробляємо торгові стійки острівці для будь-якого виду торгівлі (для чаю, косметики, продажна стійка для інтернет магазину), для будь-яких сфер обслуговування. Власне виробництво дозволяє використовувати новітнє спеціалізоване обладнання, завдяки якому організований і налагоджений повний цикл виготовлення. При розгляді замовлення, розробки дизайну і конструкції, враховуються всі побажання замовника. Завдяки індивідуальному підходу, кожен клієнт отримує якісну і оригінальну продукцію.

Торговий острівець повинен привертати увагу потенційних покупців, виділяти товар або послугу, бути функціональним. Все тому, що такі вітрини розташовуються в місцях, де найбільше проходить людей. Маленька площа острівця, дозволяє вигідно розмістити велику кількість товару, дозволяє вигідно представити товар або послугу, а раціональне використання торгової площі, дозволяє економити замовнику на орендній платі.

Вітрина острівець, дозволяє приманити велика кількість людей, які можливо і не мали наміру здійснювати покупку. В результаті чого, залучені клієнти, в більшості випадків, здійснюють покупки. Така вітрина, дозволяє вигідно розташувати товар, таким чином, щоб його було видно покупцям, а продавець розташовується всередині такої конструкції. Область використання таких меблів, досить обширна. Її можуть використовувати як для товарів, послуг або в якості промо точок. Все залежить від того, який характер, особливість і функціональність повинна виконувати така вітрина.

Якими переваги має вітрина у вигляді острівця

Переваги, які отримує замовник від покупки торгових меблів важко недооцінити. Такі конструкції мають невеликі розміри, що дозволяє економити на оренді торгової площі. Простота в експлуатації, дозволяє без особливих зусиль як збирати, так і розбирати всю конструкцію, при необхідності перенесення її на нове місце. До того ж, вибираючи для себе установку торгової вітрини, замовник значно економить кошти, які економлять інвестиції в бізнес. Перераховувати переваги від такої покупки можна дуже довго, але єдине, що залишається незмінним, так це те, що торговий острівець - це найкраще рішення для вашого успіху в бізнесі.

Беручись за розробку нового замовлення, ми намагаємося запропонувати замовнику нову ідею. Наша команда працює спеціально для того, щоб кожен замовник отримав не тільки оригінальні меблі. При розробці і виготовленні замовлення, ми враховуємо побажання замовника, що стосуються просування бренду. Ми пропонуємо ту меблі, яка буде не тільки виділяти його товар / послугу, серед конкурентів, а й буде функціональною. Адже кожен м² повинен бути задіяний, привертати увагу клієнтів, а так само, приносити замовнику дохід.

При замовленні торгових меблів, на початковому етапі йде обговорення всіх елементів і моментів (дизайн, технічні характеристики і параметри, його продуктивність) і тільки після цього ми можемо озвучити вартість виконання роботи. Все це враховується, виходячи з особливостей товару або послуги.  

Рейтинг: 8 з 10; на основі 15 оцінок.
Спасибо!

Наши менеджеры свяжутся с Вами в ближайшее время!