logo

Про нас

Історія, цінності, клієнти, партнери

Історія

Історія нашої компанії розпочалася у 2006-му році, коли Олександр Подоляк зібрав в одному місці і однією ідеєю п'ять амбітних професіоналів. На той момент ми виробляли різноманітну торговельну та рекламну продукцію для бренд-зон та оформлення магазинів. Пропрацювавши з клієнтами кілька років і дізнавшись їх потреби, було вирішено розширити діяльність компанії і виготовляти меблі для магазинів під «ключ». Так у 2011р. було створено компанію «Сіті Р».

Об'єднувала загальна спрямованість і готовність виготовляти меблі саме для бізнесу. На той час таке торгівельне обладнання робили лише невеликі гаражні виробництва або ж ті компанії, які в основному займалися виробництвом меблів для дому.

Була поставлена мета налагодити виробництво, відбудувати бізнес-процеси, які будуть дозволяти швидко і якісно створювати торгові і рекламні меблі за індивідуальними проектами. Тобто, створити такий цикл, щоб забезпечити меблями торгову точку з нуля під ключ.

На початковому етапі виробництво займало близько 250 кв. м і включало в себе порізочний, крайковий і збиральний цехи. Уже на цих етапах ми почали працювати за принципами, які сповідуємо і зараз - швидко, в термін, якісно. Одними з перших оцінили рівень нашої роботи мережа магазинів Монпасьє, для якої ми згодом стали партнером. За наступні 2 роки ми спільно відкрили понад 50 магазинів.

А 3-го листопада 2012 року народилася на світ компанія Citygrand. У цей день завершився процес реєстрації і почала своє сходження зірка «Величного міста» і спільна успішна робота з такими брендами, як Акварелі, Шоколадниця, Укрексімбанк, Укртелеком, Lenovo, PinchukArtCentre.

Для таких компаній, як Samsung и Bionorica ми є надійним партнером вже більше 6 років.

У 2017 році у компанії почався новий етап активного зростання. Адміністративна частина Citygrand переїхала в новий офіс на вулиці Бориспільській. В цьому ж році компанія Citygrand вступила в "Українську Асоціацію Меблевиків" і "Спілку Українських Підприємців".

Весь цей час йшли процеси модернізації виробничого майданчика, збільшення його потужностей. Ми маємо більше 2000 індивідуально створених об’єктів, власне виробництво понад 1200 кв. м, конструкторське бюро та креативну дизайн-студію. Всього в компанії працює більше п'ятдесяти талановитих і відповідальних професіоналів.

На 2019 рік Компанія Citygrand — це розробка дизайну торговельних просторів та локацій; виробництво торговельних меблів та елементів інтер’єрів (декорування стін та інше). Тобто, пропонуємо повний цикл від проектування, дизайну, виробництва меблів і елементів декору, до доставки, монтажу та гарантійного обслуговування.

Сьогодні ми співпрацюємо з такими відомими компаніями як Jacobs, Mida, Iren Bukur, Msi, Atlantik Group, Інтерагропак, Рататуй, Мясторія, RAZER, DJI, OLKO, WEEK, Seаmantika, Norlau, DYB, Zoomaster, TimeBar, UmaUmi, VipGold, Paladina, Столична Ювелірна Фабрика, Національна лотерея, Hansgrohe, Sennheiser.

Місія:

створюємо дизайнерські простори і виробляємо торгово-рекламні меблі для ритейлу, забезпечуємо високий рівень експертності та сервісу в найкоротші терміни.

Зв'язатися з нами
image
image

Цінності:

  • чесність і відкритість
  • розвиток
  • професіоналізм
  • відповідальність
  • результативність
  • лідерство
Зробити замовлення

Етапи проходження замовлення

розробка і виробництво

З'ясовуємо потреби

Спілкуємося з клієнтом, призначаємо зустріч, обговорюємо об'єкт

Дизайн-проектування

Створення дизайн-проекту відповідно до мети та ідей клієнта

Зустріч, узгодження

Зустріч з клієнтом, узгодження дизайн-проекту і матеріалів

Затвердження

Затвердження договірних умов і підписання договору

Розробка документації

Розробка конструкторської документації, подання на виробництво

Виробництво

Виготовлення виробів та складових на нашому виробництві

Монтаж

Транспортування на місце установки і монтаж під ключ

* Всі терміни вказані при замовленні торгового обладнання до 300 кв.м і використанні стандартних матеріалів і конструкцій

Етапи проходження замовлення

розробка і виробництво

* Всі терміни вказані при замовленні торгової мебелі до 300 кв.м і використанні стандартних матеріалів і конструкцій

Що ви отримуєте

від співпраці з нами

Швидке виконання замовлення
Якісний рівень сервісу
Професійні консультації експертів

Реальний дизайн
Грамотну конструкторську розробку
Рішення підібране спеціально для вас

Доставку у будь-яку точку України
Монтаж досвідченими фахівцями
Гарантію на наше обладнання

Членами яких
організацій
ми є:

image image image

Бренди які нам довіряють

Відгуки клієнтів

Партнери

image image image image image image image image image image image image image