(093) 381-88-43
Переможемо разом!

Дизайн
проектування

Етапи і ціни на створення індивідуального інтер'єру

У проектуванні інтер'єру є декілька базових речей, які допомагають створити цілісний образ. Перша, це з якою метою створюється дизайн-проект. Мета може бути різною: змінилася головна ідея торгової точки чи було прийнято рішення для підвищення продажів, внести зміни до внутрішнього вигляду. Можливо, для того щоб виділити товар, вирішили створити бренд-зону, чи обладнати нові точки в мережі, або з'явилася потреба створити дизайн-проект під нове приміщення.

image

Ідея повинна відображати образ і посилання, яке хоче донести власник бізнес-простору.

Другою важливою базою вдалого дизайн-проекту, є ідея. Наприклад, при реконцепті магазину електроніки, необхідно показати кінцевому покупцеві що тут продають інноваційну техніку, тому ми можемо використати в дизайні мінімалістичний стиль hi-tech. Для цього краще використати гладкий, не фактурний ДСП (UNI color) і акрил, який має великий спектр кольорів і може бути як прозорим, так і матовим.

image

Коли ми працюємо з замовником, то завжди намагаємося розібратися з задачами, які стоять перед клієнтом. Завжди прагнемо зробити в термін і за прийнятну ціну. Дизайн проект під ключ, виконаний нашими фахівцями — це фотореалістичний образ того, що бажає отримати замовник, втілений у 3d образі з вказаними розмірами і фактурами матеріалів, який потім реально реалізувати на виробництві.

image
image

Робота з деталями допомагає знизити витратну частину, уникнути втрат. Наше бажання знизити витрати для замовника, помітно відразу, ще на етапі заповнення брифа менеджером. Збирається необхідна інформація: нюанси розміщення, побажання по стилю, конкурентне середовище, хто цільова аудиторія, освітлення, кількість робочих місць і так далі. Робляться заміри та точні параметри локації, адже після ремонту можуть додатися пару сантиметрів шпаклівки і меблі вже не підійдуть за розмірами. Складаємо список матеріалів, вибираємо оптимальні варіанти по співвідношенню ціна/якість. Досвід і знання ринку дозволяють фахово проконсультувати замовника, для того, щоб він вибрав найкраще.

Меблі, які вам потрібні —

замовте прямо зараз

Після затвердження, бриф потрапляє до дизайнерів.

Дизайнер пропонує декілька аналогічних варіантів, клієнт вибирає основну концепцію проекту. Основна концепція схвалюється до того моменту, як почалося детальне опрацювання елементів меблів для своєчасної корекції проекту.

image
image

Коли головна ідея схвалена, настає етап деталізації проекту –

проект розбивається по зонах, обговорюється ергономічність місць для персоналу та відвідувачів (покупців торгової точки, гостей бару, салону). Після цього створюються дизайнерські креслення, перспективи, в які вносяться усі правки, що не суперечать первинному технічному завданню. Торгове устаткування задає маршрут руху покупців, перехід між групами товарів, створює "теплі" зони. Коли ж опрацьовується дизайн проект торгового острова, дизайнер використовує схеми потоків покупців саме торгово-розважального центру. Відповідно в ескізах промальовується розташування вітрин, касових зон.

Якщо замовлений дизайн інтер'єру ресторану,

спеціаліст враховує, що оздоблення залу, атмосфера, повинні налаштовувати відвідувача на позитивний лад, давати відчуття комфорту. Вже на етапі технічних креслень пам'ятаємо, що задоволений гість стає не просто постійним, він розповідає про заклад друзям і знайомим, ділиться фотографіями в соціальних мережах. Професійна робота на цьому етапі дозволить отримати в майбутньому на знімках додаткову рекламу закладу.

image
Дивитися усе фото

Хочете дізнатися більше?

Зв’яжіться з нами прямо зараз

Зв’язатися з нами
image

Краса — не єдине, про що треба пам'ятати.

Варто вибирати зносостійкі матеріали, з яких будуть виготовлені довговічні надійні меблі, здатні витримати великі, тривалі навантаження. Якісні полиці, вітрини, стелажі слугують тривалий термін, рідше вимагають ремонту. При відкритті нової точки до нас звертаються для того, щоб ми зробили дизайн магазину під ключ — від моменту збору попередньої інформації до моменту, коли дизайнерські креслення віддаються у виробництво. Такий підхід допомагає витримати корпоративну стилістику для торгових мереж, якісно пропрацювати витратну частину. Варто на це звернути увагу, якщо йдеться про створення дизайн-проекту бренд зони, де ми виділяємо торгову марку серед інших.

Наш досвід лежить не лише у сфері роздрібної торгівлі, у нас можна зробити проект офісного приміщення, наприклад, замовити дизайн офісу IT компанії. Такий проект має бути оригінальним і нестандартним — так визначено самою сферою IT. У дизайні виражають інноваційність, високу інтелектуальну місткість цього напряму. Замовник отримує 3d візуалізацію і усі ракурси приміщення, де видно розміри, як необхідно налаштувати освітлення, специфікацію з переліком матеріалів і фурнітури.

Прайс-лист

дізнайтеся про ціну на послуги з таблиці

Вид роботи

Термін

Ціна

Дизайн-проект інтер'єру

Від 20р.д.

26$ м2 /32$ м2*

Опис

З чого складається?

Дизайн-проект простору з візуалізацією і кресленнями для реалізації

Обмірний план, план розміщення меблів, візуалізація, повний комплект креслень для ремонту, креслення індивідуальних меблів, рекомендації по матеріалах

* - Робимо знижку ДО 30% від суми дизайн-проекту, при виробництві меблів

Плануваль­не рішення

Від 3р.д.

10$/м2*

Бренд-бук оформлення інтер'єру

Від 25р.д.

35$м2/45$м2*

Розробка дизайну МАФ-ів street-food / кав'ярень і т.п.

Від 10р.д.

35$м2

Розробка концепту інтер'єру

Від 10р.д.

20$м2/30$м2*

Острів 4-6м2

Від 6р.д.

Від 320$

Острів 7-12м2

Від 6р.д.

Від 530$

Рецепція/бар

Від 5р.д.

Від 300$

Розробка дизайнер­сько­го елемента меблів

Від 5р.д.

Від 300$

Фотореаліст­ич­на 3д візуалізація

Від 1р.д.

7$/м2 або 25$/елемент

Етапи проходження замовлення

розробка і виробництво

З'ясовуємо потреби

Спілкуємося з клієнтом, призначаємо зустріч, обговорюємо об'єкт

Дизайн-проектування

Створення дизайн-проекту відповідно до мети та ідей клієнта

Зустріч, узгодження

Зустріч з клієнтом, узгодження дизайн-проекту і матеріалів

Затвердження

Затвердження договірних умов і підписання договору

Розробка документації

Розробка конструкторської документації, подання на виробництво

Виробництво

Виготовлення виробів та складових на нашому виробництві

Монтаж

Транспортування на місце установки і монтаж під ключ

* Всі терміни вказані при замовленні торгового обладнання до 300 кв.м і використанні стандартних матеріалів і конструкцій

Етапи проходження замовлення

розробка і виробництво

* Всі терміни вказані при замовленні торгової мебелі до 300 кв.м і використанні стандартних матеріалів і конструкцій