logo


Інтер'єр
під ключ

Затишний домашній простір

Якщо ви давно замислювалися про стильний інтер'єр для будинку, то зараз саме час звернутися до нас. Послуга створення інтер'єру під ключ - це можливість вирішити складне завдання за один раз.

image

Що таке інтер'єр під ключ?

Комплексний підхід включає в себе декілька етапів:

● Створення дизайн-проекту з урахуванням інтересів замовника. При цьому наші дизайнери завжди підкажуть оптимальні рішення.

● Авторський нагляд. Це означає, що наші співробітники здійснюватимуть контроль за ремонтними роботами, щоб майстри зробили все згідно з проектом і не відступали від нього. Це гарантія того, що реальність відповідатиме очікуванням.

● Підготовка проекту, виготовлення, складання і установка меблів. Як правило, оцінити усю красу інтер'єру і його вдалі рішення можна вже тоді, коли перед очима є готова картинка.

● Послуги клінінгу. Після завершення процесу власники можуть відразу в'їхати в приміщення і почати ним користуватися. Все буде прибрано і готове для життя.

Інтер'єр під ключ – це вигідно: ви витрачаєте мінімум часу і сил, а складні завдання вирішують професіонали. Крім того, комплексний підхід допомагає заощадити - це набагато дешевше, ніж замовляти ті ж послуги і роботи окремо.

image
image

Переваги замовлення у нас

Якщо звернутися до сухих цифр, то наша компанія - це:

● дванадцять років роботи із завданнями будь-якої складності;

● більше 2100 реалізованих проектів;

● 1 600 квадратних метрів виробничих площ.

Усі меблі, які виготовлені для того чи іншого дизайну інтер”єру, ми попередньо збираємо в цеху – так звана, «контрольна збірка». Загалом меблі для певного проекту виготовляємо за 20-30 днів. З урахуванням персонального підходу, це хороший результат. До того ж, ми обов”язково перевіряємо сертифікати якості на сировину, яка надходить на виробництво, і контролюємо етапи складання. Після монтажу у нас є післягарнтійне обслуговування.

З інших плюсів співпраці виділимо:

● Висока швидкість роботи на усіх етапах. Ми не затягуємо проекти і вкладаємося в обіцяні терміни.

● Цінуємо зворотній зв'язок від клієнтів. Команда готова домовлятися, йти назустріч і шукати цікаві рішення, якщо клієнти орієнтовані на нестандартний підхід.

● Розумні ціни. Ми не обіцяємо занадто дешевих рішень, тому що вони ніяк не узгоджуються з високою якістю. Але те, що ви отримаєте гідний результат за прийнятні гроші - гарантовано.

● Додаткова вигода при замовленні комплексних послуг. Замовляючи комплекс від дизайн-проекта до установки меблів, ви отримуєте 50% вартості самого дизайну в подарунок.


Команда компанії - це колектив, спрямований на результат. Ми багато років працюємо на цьому ринку і кожного разу отримуємо відмінні відгуки клієнтів. Але зупинятися на досягнутому - не для нас. Ми націлені на те, щоб з кожним днем ставати кращими і ще більше робити якісних і красивих продуктів.

image
Дивитися всі фото

Етапи проходження замовлення

розробка і виробництво

З'ясовуємо потреби

Спілкуємося з клієнтом, призначаємо зустріч, обговорюємо об'єкт

Дизайн-проектування

Створення дизайн-проекту відповідно до мети та ідей клієнта

Зустріч, узгодження

Зустріч з клієнтом, узгодження дизайн-проекту і матеріалів

Затвердження

Затвердження договірних умов і підписання договору

Розробка документації

Розробка конструкторської документації, подання на виробництво

Виробництво

Виготовлення виробів та складових на нашому виробництві

Монтаж

Транспортування на місце установки і монтаж під ключ

* Всі терміни вказані при замовленні торгового обладнання до 300 кв.м і використанні стандартних матеріалів і конструкцій

Етапи проходження замовлення

розробка і виробництво

* Всі терміни вказані при замовленні торгової мебелі до 300 кв.м і використанні стандартних матеріалів і конструкцій