logo

Магазини
електроніки

Торговельні меблі для магазинів техніки та гаджетів

Магазини електроніки — точки продажу високотехнологічного продукту, що постійно змінюється, який знаходиться в постійному розвитку. Щоб придбати найактуальніший девайс, ми будемо вибирати магазин, який виглядає сучасно і яскраво, така суть продукту, за яким ми прийшли. Дизайн-проект зобов'язаний враховувати це незалежно від того, індивідуальний він або розроблений для торгової мережі.

image

Меблі для магазину техніки стилістикою, візуальними рішеннями допомагають людині вибрати саме цей магазин. Функціональна, зручна — вона дає перше повідомлення, говорить про рівень місця продажу.

Телефони, аксесуари продукти технічно складні, мають ряд властивостей, з якими можна ознайомитися в інтернеті або на місці. Важливим є дизайн, тактильні відчуття, комфорт від девайса в руці — це можна дізнатися тільки при безпосередньому контакті. Допомагають в цьому демонстраційні столи, на яких розміщуються зразки техніки.

image
image

Торговельні меблі для магазину мобільних телефонів допомагає вигідно представити товар, дати можливість розглянути, ознайомитися детальніше. Дбайливо ставлячись до такого поняття як стилістика бренду, дотримуючись його цілісного сприйняття. Полиці і стелажі обладнуються системами кріплення, що дає можливість покупцеві ознайомитися з майбутнім придбанням, а власнику локації не нести збитки, пов'язаних з крадіжками.

Нейтральне розсіяне світло дозволяє розглянути пристрій у деталях, вловити всі нюанси, переконатися у відсутності дефектів на корпусі або екрані.

Торговельні меблі для магазину аксесуарів націлене на максимально повну демонстрацію переваг продукції, зовнішній вигляд, колір, форму, з дотриманням внутрішньої логіки викладення. При конструюванні і виготовленні на замовлення враховується поширена практика при продажах цієї групи товару, коли внутрішні простори шаф і вітрин виконують функції невеликих складів.

image
Дивитися всі фото

Етапи проходження замовлення

розробка і виробництво

З'ясовуємо потреби

Спілкуємося з клієнтом, призначаємо зустріч, обговорюємо об'єкт

Дизайн-проектування

Створення дизайн-проекту відповідно до мети та ідей клієнта

Зустріч, узгодження

Зустріч з клієнтом, узгодження дизайн-проекту і матеріалів

Затвердження

Затвердження договірних умов і підписання договору

Розробка документації

Розробка конструкторської документації, подання на виробництво

Виробництво

Виготовлення виробів та складових на нашому виробництві

Монтаж

Транспортування на місце установки і монтаж під ключ

* Всі терміни вказані при замовленні торгового обладнання до 300 кв.м і використанні стандартних матеріалів і конструкцій

Етапи проходження замовлення

розробка і виробництво

* Всі терміни вказані при замовленні торгової мебелі до 300 кв.м і використанні стандартних матеріалів і конструкцій