logo

Стійки рецепції

Для офісів, салонів краси - лише індивідуальні рішення

Знайомство розпочинається з приймальні — тут народжується перше враження про компанію. Рецепції для офісу є інструментом для формування потрібної, позитивної установки у клієнтів або просто відвідувачів.

Привітна посмішка, грамотна мова, діловий стиль у спілкуванні, знання предмету — усе це, без сумнівів, чудові якості секретаря чи офіс-менеджера. Важливо все це доповнити стильним інтер'єром. Тому і виготовляється стійки-рецепції на замовлення — з урахуванням корпоративного стилю,особливостей офісного простору та розташуванням вхідної групи.

image

У разі відкритого офісу, коли передбачається відвідування території не лише персоналом, меблі для офісу, стійки рецепції краще робити з урахуванням усіх аспектів бренду. Коли клієнт заходить до офісу, гостя зустрічає стійка у фірмових кольорах, з логотипами компанії. Спілкування з секретарем може бути коротким, після нього зустріч з менеджером. Але іноді цієї зустрічі через низку обставин потрібно почекати. Очікування клієнта в приймальні, яким би довгим воно не було, повинно бути комфортним і приємним.

image

Відмінно, коли у підрядника є конструктори і дизайнери, здатні скласти індивідуальний дизайн-проект. При виготовленні комплекту для приймальні враховується не лише привабливість для клієнта, береться до уваги зручність для секретаря. Матеріал підбирається зносостійкий, здатний довго зберігати привабливий зовнішній вигляд і який відповідає всім вимогам техніки безпеки. У обумовлені терміни замовник отримує рецепцію, разом з монтажем і гарантією 12 місяців.

image
Дивитися фото

Етапи проходження замовлення

розробка і виробництво

З'ясовуємо потреби

Спілкуємося з клієнтом, призначаємо зустріч, обговорюємо об'єкт

Дизайн-проектування

Створення дизайн-проекту відповідно до мети та ідей клієнта

Зустріч, узгодження

Зустріч з клієнтом, узгодження дизайн-проекту і матеріалів

Затвердження

Затвердження договірних умов і підписання договору

Розробка документації

Розробка конструкторської документації, подання на виробництво

Виробництво

Виготовлення виробів та складових на нашому виробництві

Монтаж

Транспортування на місце установки і монтаж під ключ

* Всі терміни вказані при замовленні торгового обладнання до 300 кв.м і використанні стандартних матеріалів і конструкцій

Етапи проходження замовлення

розробка і виробництво

* Всі терміни вказані при замовленні торгової мебелі до 300 кв.м і використанні стандартних матеріалів і конструкцій