logo

Магазини
одягу

Стелажі, касові стійки, столи і тумби

Устаткування для магазинів одягу повинно бути одночасно гарним та міцним. У ньому має бути відчуття затишку, стилю, краси і воно повинно відповідати тим речам, які у ньому продаються. Оснащення — полки, стелажі, стійки для одягу, острівні вітрини — мають бути міцними, здатними протягом тривалого часу демонструвати одяг майбутнім покупцям.

image

Торговельне обладнання використовується для структурування внутрішнього простору, розбивки його на зони, робить викладку товару логічною і зрозумілою. При його створенні закладаються широкі зручні проходи, які ведуть покупця за задуманим відділом маркетингу, маршруту. Втім і самому покупцеві це послужить добру службу, полегшить навігацію і пошук товару — полки, вітрини можуть групуватися за кольором, іконками, принтами (наприклад, акційний товар, зимовий / літній, чоловічий / жіночий). У проекті завжди враховуються параметри торгового простору: площа, кути, колони, наявність і кількість вікон, розташування вхідної групи. Мова йде і про верхній одяг, і про таку інтимні речі, як нижня білизна — все повинно виглядати привабливо та бути доступним до огляду з вигідних ракурсів.

image
image

Людина в такій торговій локації знаходиться довго, відповідно, меблі забезпечують їй комфорт. І мова не тільки про те, щоб товар був грамотно розподілений і представлений, а не нагромаджений кольорами і формами, що викликає дискомфорт. Такі простори іноді обладнують і диванами, на яких можуть розташуватися ті, хто прийшов з покупцем. Все це важливо і веде до збільшення продажів.

Якщо полка або вітрина нестандартна, індивідуальна то виготовляти її потрібно на замовлення, з урахуванням нюансів. Втім, це розумно і в випадках стандартного розміщення. Купити меблі в магазин одягу у нас можна і оптом. Ми активно та багато працюємо з торговими мережами. У нас є перевірені на практиці рішення. Перед тим, як замовити, можна подивитися фотографії торгових площ у партнерів, які оснащені меблями, виготовленими у нас.

Дивитися всі фото

Етапи проходження замовлення

розробка і виробництво

З'ясовуємо потреби

Спілкуємося з клієнтом, призначаємо зустріч, обговорюємо об'єкт

Дизайн-проектування

Створення дизайн-проекту відповідно до мети та ідей клієнта

Зустріч, узгодження

Зустріч з клієнтом, узгодження дизайн-проекту і матеріалів

Затвердження

Затвердження договірних умов і підписання договору

Розробка документації

Розробка конструкторської документації, подання на виробництво

Виробництво

Виготовлення виробів та складових на нашому виробництві

Монтаж

Транспортування на місце установки і монтаж під ключ

* Всі терміни вказані при замовленні торгового обладнання до 300 кв.м і використанні стандартних матеріалів і конструкцій

Етапи проходження замовлення

розробка і виробництво

* Всі терміни вказані при замовленні торгової мебелі до 300 кв.м і використанні стандартних матеріалів і конструкцій