(093) 381-88-43
Переможемо разом!

1ballРитейл

Меблі для магазинів під замовлення

Крім талановитого продавця і гідного товару, інтер’єр торгового залу теж може транслювати покупцю продуману та привабливу концепцію магазину. Наша компанія професійно займається виготовленням якісної торговельно-рекламної меблі за індивідуальними замовленнями.

Торговельні острови

Є безліч товарів, які доцільно розміщувати на торговельних островах — майданчиках, виконаних на замовлення у вигляді замкнутої скляної вітрини посеред пішохідної алеї у ТЦ. Це невеликий магазин, обладнаний полицями, прилавком і місцем для продавця. Якщо вдало опрацьований дизайн, правильно підібране освітлення - острів стає яскравим і помітним. Це можливість відкрити міні-магазин і презентувати свій товар в досить стислі терміни з мінімальними затратами.

Докладніше

Бренд-зони

Це потужний сигнал бренду в місці, де звучать інші бренди. Підкреслити бренд на локації, зробити помітним, яскравішим, виділити товар — допоможе стійка з підсвіткою, вивіски з об'ємними літерами, використання різних матеріалів. Конструювання такого простору дає можливість оптимізувати витрати на рекламу, справити позитивне враження на покупців. Таке візуальне оформлення місця торгівлі виграє серед конкурентів.

Докладніше

Меблі для продажу техніки і гаджетів

Магазини електроніки — точки продажу високотехнологічного продукту, що постійно змінюється, знаходиться в розвитку. Бажаючи придбати найактуальніший девайс, ми будемо вибирати магазин, який виглядає сучасно і яскраво, як і продукт, за яким ми прийшли. Дизайн-проект зобов'язаний враховувати це незалежно від того, індивідуальний він чи розроблений для мережі. Торговельні меблі для магазину аксесуарів націлені на максимально повну демонстрацію переваг продукції, зовнішній вигляд, колір, форму, з дотриманням внутрішньої логіки викладення.

Докладніше

Меблі, які вам потрібні —

замовте прямо зараз

Торговельні меблі для ювелірних бутиків

Створення торгових меблів для ювелірних магазинів відбувається в цеху, який оснащений сучасним устаткуванням, також за бажанням замовника застосовуються різні матеріали — ДСП, МДФ, загартоване скло, пластик, композит, дерево, штучний і натуральний камінь. Під проект підбирається індивідуальна фурнітура з різними видами кріплень, яка підкреслюватиме або навпаки ховатиме шафки. Наш досвід і навички дозволяють оптимізувати витрати при виготовленні замовлення.

Докладніше

Торговельні меблі для магазинів одягу

Меблі для магазину одягу мають бути одночасно і гарними, і міцними. Повинно бути відчуття затишку, стилю, краси - меблі мають віповідати речам, які в них продаються. Меблі — полиці, стелажі, стійки для одягу, острівні вітрини — протягом тривалого терміну демонструють одяг майбутнім покупцям. Торговельні меблі використовуються для структуризації внутрішнього простору, ділить його на зони, робить викладку товару логічною і зрозумілою.

Докладніше

Торговельні меблі для взуттєвого магазину

Торговельні меблі для взуття дають можливість розглянути товар з усіх сторін. Дизайн-проект полиць, освітлення, дзеркала враховують нюанси поведінки покупця, тривале знаходження в просторі, бажання повернутися до попередньої обраної пари взуття, зробити примірку. При виготовленні можуть бути використані різні матеріали (ДСП, МДФ, скло, натуральний і штучний камінь, метал), різноманітна фурнітура. Але висока якість і обумовлені терміни залишаються без змін.

Докладніше

Меблі та стійки для косметики

Покупець косметичних товарів відрізняється особливими вимогами до естетики. Стилістика оформлення, використання тих або інших матеріалів може дати першу інформацію про продукцію, натякнути на її властивості, наприклад, натуральна деревина і екологічні матеріали можуть наштовхнути покупця на думку, що косметика містить натуральні компоненти. Торговельні меблі для косметики створюються так, щоб максимально вигідно і зручно продемонструвати товар і показати переваги продукції.

Докладніше

Меблі для магазинів під замовлення — спосіб просування бізнесу

В умовах вільного конкурентного ринку магазину будь-якого формату важливо як заволодіти увагою, так і утримати її. Меблі — найбільш функціональна частина інтер'єру, вони беруть участь у створенні унікальної атмосфери, викликають у покупця певну гаму емоцій, провокують купити продукт. Важливо, щоб відчуття у клієнта були приємними, адже від цього залежить симпатії покупців, а відповідно і збільшення продажів.

Торговельні меблі під замовлення —

це не лише меблі створені спеціально для Вашої мети з Вашими побажаннями. Це меблі, які ідеально підходять під розміри приміщення.

Оригінальний дизайн —

вигідно виділяє Ваш магазин серед інших. Це можливість підкреслити індивідуальність торгової точки та заощадити на рекламному устаткуванні.

Хочете дізнатися більше?

Зв’яжіться з нами прямо зараз

Зв’язатися з нами

Втілення вашої ідеї в торговельній мебелі важливі деталі процесу

Ідея — головне в концепті дизайну

Вона є змістовним посиланням, адресована потенційному покупцеві. Ваша ідея — це початок креативного процесу дизайнера, що моделює меблі. Вона буде творчо перетворена, закладена в основу концепту, що згодом розкриється через набір інструментів дизайнера - кольором, геометрією, пропорціями, фактурою.

Ергономічність приміщення

Оптимальні габарити, що обумовлюють функціональну ергономічність торговельної меблі, забезпечать комфорт відвідувачам і співробітникам магазину.

Наступний етап — безпосередньо виробництво, втілення дизайнерського задуму. Якість готових меблів залежить від якості матеріалу, застосованої технології, професіоналізму співробітників.

Фото деяких втілених нами ідей доступні вашій увазі в галереї сайту. Меблі для магазину на замовлення - це найкраще рішення в умовах сучасного ринку.

Етапи проходження замовлення

розробка і виробництво

З'ясовуємо потреби

Спілкуємося з клієнтом, призначаємо зустріч, обговорюємо об'єкт

Дизайн-проектування

Створення дизайн-проекту відповідно до мети та ідей клієнта

Зустріч, узгодження

Зустріч з клієнтом, узгодження дизайн-проекту і матеріалів

Затвердження

Затвердження договірних умов і підписання договору

Розробка документації

Розробка конструкторської документації, подання на виробництво

Виробництво

Виготовлення виробів та складових на нашому виробництві

Монтаж

Транспортування на місце установки і монтаж під ключ

* Всі терміни вказані при замовленні торгового обладнання до 300 кв.м і використанні стандартних матеріалів і конструкцій

Етапи проходження замовлення

розробка і виробництво

* Всі терміни вказані при замовленні торгової мебелі до 300 кв.м і використанні стандартних матеріалів і конструкцій

Якщо ви ще не вирішили: купити стандартні меблі для магазину або скористатися послугами індивідуального виготовлення, то пропонуємо поговорити в режимі онлайн з нашим фахівцем, який із задоволенням відповість на питання, що цікавлять.

Ми маємо власний штат досвідчених дизайнерів-проектувальників і конструкторів. Безперервно удосконалюємо, розширюємо і оновлюємо власне виробництво.

У нас є можливість закуповувати виробничу сировину оптом, завдяки чому ми вигідно відрізняємося від інших виробників меблів. У нас також відмінна якість продукції, великий асортимент, демократичні ціни.