logo


Дитячі

Інтер'єр дитячої кімнати - складне завдання, оскільки тут має бути продумана кожна дрібниця. У таких приміщеннях, як правило, необхідно виділити декілька зон: для сну, для навчання, зайняття чимось активним і, звичайно, ігрову. І чим менше площі, тим складніше це зробити. Також важливо, щоб дитяча виглядала красиво, стильно, подобалася дитині і при цьому не доставляла клопоту при прибиранні.

З урахуванням усіх перерахованих моментів стає очевидно, що роботу із створення інтер'єру в дитячій краще довірити професіоналам, які знають свою справу.

image

Які роботи ми виконуємо

Наша команда створює проекти для інтер'єру, а також розробляє і самостійно виготовляє меблі. Під час ремонту та установки меблів, ми пропонуємо таку послугу, як "авторський нагляд". Це означає, що за ремонтом в дитячій стежитиме представник нашої команди - ми проконтролюємо, щоб бригада будівельників та монтажників, точно виконувала усі вказівки, використовувала потрібні матеріали і дотримувалася кожної деталі плану. Тільки у цьому випадку готовий інтер'єр виправдає ваші очікування.

Оскільки ми самі створюємо меблі, у вас є можливість втілити в життя навіть найскладнішу і незвичайну задумку. Дитяча кімната в стилі піратського корабля, гонок Формули - 1 або замку для принцес, - усе це реально з компанією City Grand.

Хоча інтер'єр у дитячій - це безпека, комфорт, функціональність і лише потім краса, ми уміємо поєднувати усі важливі складові, нічого не залишаючи на задній план. Якщо у батьків є якісь особливі побажання, все обговорюється, а проект створюється під потреби конкретної сім'ї. Наприклад, ми можемо стіни, підлогу і стелю, оформити нейтрально, щоб через два-три роки їх не довелося переробляти. А унікальною дитячу кімнату зробити за допомогою оригінальних меблів.

image
image

Нам довіряють!

● Ми зробили більше 2 тис. різних проектів, а тому підберемо для вас стильне, гармонійне, якісне рішення, продумане до дрібниць.

● Завжди враховуємо побажання клієнтів і йдемо назустріч будь-яким новим ідеям. Ми знаходимося в постійному діалозі із замовником і втілюємо навіть ті рішення, про які за інших умов залишається лише мріяти.

● Пропонуємо адекватні ціни на свої послуги. Більше того, ви отримуєте від нас хорошу знижку. Якщо замовляти послуги комплексно: від дизайн-проекту до установки меблів, то ви отримуєте 50% вартості проектування дизайну у подарунок.

● Швидко прораховуємо вартість послуг. Якщо у нас є вся необхідна інформація, то ми можемо зорієнтувати вас по фінансах упродовж години.

Оперативність, якість, лояльні ціни і постійний діалог із замовником - ось чому нас вибирають клієнти. Замовляючи інтер'єр для дитячої кімнати у City Grand, ви отримуєте рішення, яке буде функціональним і приноситеме радість на довгі роки!

Дивитися всі фото

Етапи проходження замовлення

розробка і виробництво

З'ясовуємо потреби

Спілкуємося з клієнтом, призначаємо зустріч, обговорюємо об'єкт

Дизайн-проектування

Створення дизайн-проекту відповідно до мети та ідей клієнта

Зустріч, узгодження

Зустріч з клієнтом, узгодження дизайн-проекту і матеріалів

Затвердження

Затвердження договірних умов і підписання договору

Розробка документації

Розробка конструкторської документації, подання на виробництво

Виробництво

Виготовлення виробів та складових на нашому виробництві

Монтаж

Транспортування на місце установки і монтаж під ключ

* Всі терміни вказані при замовленні торгового обладнання до 300 кв.м і використанні стандартних матеріалів і конструкцій

Етапи проходження замовлення

розробка і виробництво

* Всі терміни вказані при замовленні торгової мебелі до 300 кв.м і використанні стандартних матеріалів і конструкцій