logo

Торговельні острови

Вітрини, які стоять окремо на алеях ТЦ

Є безліч товарів, при продажу яких розумним рішенням може бути його розміщення в торгових островах — майданчиках, виконаних на замовлення у вигляді замкнутої скляної вітрини посеред пішохідної алеї у ТЦ. Це невеликий магазин, обладнаний полицями, прилавком і місцем для продавця.

image

Покупець може підійти до магазину з будь-якого боку і розглянути товар. Вітрина може бути виконана у формі круга, прямокутника, квадрата, а може примикати з одного боку до стіни. Якщо вдало опрацьований дизайн, правильно підібране освітлення — острів стає яскравим і помітним. Це можливість відкрити міні-магазин і представити свій товар у досить стислі терміни, з мінімальними вкладеннями для старту.

Ми працюємо з локаціями подібного формату, виготовляємо торгові острівці на замовлення. Працюємо з різними групами товарів, у тому числі з закладами громадського харчування — у такому просторі можна розташувати кафе чи бістро.

image
image

Індивідуальний підхід допомагає створити дизайн-проект, який буде враховувати всі побажання до вітрин і стелажів та до їх габаритів. Ми робимо їх з великим запасом міцності, довговічними, стійкими до злому. Беремо до уваги тип товару, габарити, щільність викладки — тобто з дотриманням правил мерчендайзингу. Враховується розміщення внутрішніх тумб для зберігання товару, прокладення електропроводки для освітлення і для підключення апаратури.

Купити острівець, вибрати його тип можна по фото, скориставшись базою наших готових проектів — перед виробництвом будуть внесені зміни стосовно розмірів, кольору, параметри освітлення. Є роботи, реалізовані в різних ТРЦ Києва, Дніпра, Одеси, Чернігова, Харкова, Львова. Можна замовити торговий острів з нуля, за розробленим проектом, з дотриманням стилістики бренду, його кольорів і оформлення.

image
Дивитися всі фото

Етапи проходження замовлення

розробка і виробництво

З'ясовуємо потреби

Спілкуємося з клієнтом, призначаємо зустріч, обговорюємо об'єкт

Дизайн-проектування

Створення дизайн-проекту відповідно до мети та ідей клієнта

Зустріч, узгодження

Зустріч з клієнтом, узгодження дизайн-проекту і матеріалів

Затвердження

Затвердження договірних умов і підписання договору

Розробка документації

Розробка конструкторської документації, подання на виробництво

Виробництво

Виготовлення виробів та складових на нашому виробництві

Монтаж

Транспортування на місце установки і монтаж під ключ

* Всі терміни вказані при замовленні торгового обладнання до 300 кв.м і використанні стандартних матеріалів і конструкцій

Етапи проходження замовлення

розробка і виробництво

* Всі терміни вказані при замовленні торгової мебелі до 300 кв.м і використанні стандартних матеріалів і конструкцій