logo

Барні стійки

Ключові елементи кафе і бара

Барна стійка є ключовим елементом кафе або бару, тому коли клієнт їх замовляє, то планує отримати таку частину інтер'єру, яка здатна витримати серйозне навантаження і протягом тривалого часу не втрачала б привабливий зовнішній вигляд. Барні стійки також часто фігурують на фото відвідувачів у соціальних мережах, а це додаткова реклама для закладу. Виготовлення завжди відбувається під замовлення, ціна формується залежно від розміру і матеріалів.

image

Важливо розділяти функціональні зони:

для сидячих місць біля бару необхідна правильна глибина барної стійки. Цього можна домогтися частиною стільниці, яка нависає над стільцями для того, щоб відвідувачі могли розмістити коліна. Важливим елементом є підніжка, людині природно ставити ноги на підлогу і спиратися, навіть коли сидить. Підніжка також служить обмежувачем від пошкоджень.

Бувають ще високі барні стійки без посадкових місць, за якими людина не сідає, а лише робить замовлення. Зазвичай висота такої стійки трохи вища, а навіс з боку відвідувачів нижчий. Стандартна вилка висоти барних стійок від 90 до 120 см, необхідно враховувати висоту стільця який буде використовуватися.

image
image

Там де робоча зона важливо також враховувати ергономіку для роботи бармена. Залежно від кількості зон і їх функціонального навантаження, буде варіюватися ширина робочої поверхні для розміщення обладнання, наприклад кавомашини, касового апарату.

У нас можна купити барні стійки в кафе чи ресторан. Дизайнерсько-конструкторське бюро зможе вписати їх у будь-яку концепцію закладу, визначити оптимальні матеріали, порахувати точно, інші спеціалісти нашої компанії зможуть виготовити і змонтувати в термін. Індивідуальний проект, доступна вартість, зафіксовані терміни виробництва і монтажу, фотографії готових проектів для ознайомлення - все це спонукає замовити стійку саме у нас.

Барні столи

В Україні зараз з'явилися нові модні кафе або ресторани, називається "one-dollar" або "one-euro". Це заклади, меню яких складається з 3-4 страв і 1-2 напоїв, а ціна не перевищує один долар або євро. Також їх відрізняє внутрішнє оздоблення, вони використовують барні столи на вулиці, де можуть розміститися 2-3 людини.

image

Найважливішим елементом барного столу є його опорна конструкція. Через те, що висота барного столу вище звичайного, вага і габарити опори повинні бути правильно підібрані. Як варіант, ніжки стола можна обладнати додатковою перетинкою для кращої жорсткості. Найчастіше барні столи мають круглу форму.

Барні столи формують простір закладу, задають стиль. Перебуваючи за ними, люди отримують задоволення від напоїв і їжі. До речі, розмір і міцність столів можуть впливати на середній чек бару - велика компанія не сяде за маленький стіл. Перебуваючи за міцним надійним столом людина відчуває себе комфортніше. Важливо те, що у таких столів вища зносостійкість і термін безперебійної служби.

Коли приймається рішення придбати барні столи, виникає бажання, щоб вони були оригінальні та якісні. Останнє багато в чому визначається професіоналізмом тих, кому зроблено замовлення на меблі.

Ми рекомендуємо робити барні столи для кафе на замовлення. Так можна отримати оригінальний дизайн і розумну вартість. За допомогою сконструйованих для бару поверхонь можна домогтися вдалого зонування простору, це впливає на комфорт відвідувачів та роботу закладу. Також заклад з усіма меблями, столами, буде видно в додатковій рекламі - на фото відвідувачів у соціальних мережах.

Зробити замовлення
image

Барні стільці

Якщо замовити і купити барні стільці там, де замовляли іншу продукцію, то це допоможе витримати інтер'єр закладу, зменшити витратну частину. Пошук і підбір варіантів забирає багато часу, не завжди для цього є додатковий час, адже існують терміни в які потрібно вкластися. Фахівці, які вже працюють над меблями для даного закладу і зрозуміли його концепцію, зможуть коректно підібрати і стільці.

image

Поширена помилка, коли не враховують висоту барної стійки під стілець. Для цього є стільці для стійок висотою до 1 м. Не менш важлива ергономіка посадки людини на них. Повинне бути комфортабельне сидіння з правильним вигином. Кут спинки для максимальної опори, а коліна спиратися на підніжку барної стійки або стільця.

Ціна на барні стільці влаштовує коли меблі беруть від виробника, оптом. Придбати їх можна в торгових центрах, знайти в інтернет-магазинах, або виготовити на замовлення у кращих виробників по параметру «ціна / якість».

Останнє - точно до нас. Ми давні і стабільні гравці цього ринку, знайомі з іншими учасниками, переліком, якістю продукції. Використання оптимальної надійної фурнітури дозволяє пропонувати оригінальні стільці, в яких вдало поєднуються і дизайн і ціни.

Дивитися всі фото

Етапи проходження замовлення

розробка і виробництво

З'ясовуємо потреби

Спілкуємося з клієнтом, призначаємо зустріч, обговорюємо об'єкт

Дизайн-проектування

Створення дизайн-проекту відповідно до мети та ідей клієнта

Зустріч, узгодження

Зустріч з клієнтом, узгодження дизайн-проекту і матеріалів

Затвердження

Затвердження договірних умов і підписання договору

Розробка документації

Розробка конструкторської документації, подання на виробництво

Виробництво

Виготовлення виробів та складових на нашому виробництві

Монтаж

Транспортування на місце установки і монтаж під ключ

* Всі терміни вказані при замовленні торгового обладнання до 300 кв.м і використанні стандартних матеріалів і конструкцій

Етапи проходження замовлення

розробка і виробництво

* Всі терміни вказані при замовленні торгової мебелі до 300 кв.м і використанні стандартних матеріалів і конструкцій