logo


Гардеробні

і шафи-купе

Порядок і затишок у будинку багато в чому обумовлені наявністю містких і зручних шаф-купе. Тут можна розмістити предмети гардеробу та зберігати інші речі. Якщо ж у будинку є вільна площа, то варто облаштувати гардеробну кімнату, де охайно розвішений одяг, розставлене взуття і складені сезонні аксесуари економитимуть Ваш час зранку. Облаштоване зручними вішалками, полицями і дзеркалами, такий простір допоможе швидко підібрати комплект речей на вихід, оцінити власний зовнішній вигляд і заощадити час на ранкові збори. А організувати та зі смаком облаштувати приміщення допоможуть професіонали компанії City Grand, що більше 12 років займаються облаштуванням житлового і комерційного простору.

image

Рекомендації по вибору гардеробних і шаф-купе

Щоб створити відповідні умови для зберігання одягу і не витрачати час на пошуки потрібного предмета, для гардеробних кімнат і шаф-купе варто передбачити:

● Окремі полиці, ящики і кронштейни для впорядкованого зберігання різних груп виробів. Для блуз і сорочок потрібні вішалки-"плечики", для брюк і спідниць - спеціальні вішалки з гачками для петель, для дрібних аксесуарів і галантереї - неглибокі висувні ящики або кронштейни для зберігання вертикально. Для взуття передбачити окремі низькі полиці з урахуванням висоти виробів, щоб верх не деформувався в процесі тривалого зберігання.

● Поєднання полиць і ящиків повинне бути таким, щоб можна було швидко проглянути їх вміст. Залежно від розмірів вільного простору шафи або гардеробної, перевага, зазвичай, надається невеликим, але містким відділенням відкритого або закритого типу, де можна рядами скласти предмети одягу залежно від їх сезонності і призначення. У будь-який момент ви зможете швидко знайти потрібну вам річ на полиці і дістати її для носіння.

● Дзеркало в ріст - незмінний атрибут шаф і гардеробних кімнат. Його розміщують у вільній частині простору або надійно закріплюють на фасаді шафи, щоб не травмуватися при невмілому русі і не розбити крихке скло.

image
image

Важлива умова облаштування простору усередині гардеробних кімнат або біля шаф-купе - повноцінне штучне освітлення. Воно допоможе знайти потрібний виріб, зібрати комплект речей і розглянути власне відображення в дзеркалі, не випустивши з уваги жодної важливої деталі.

Якщо вам важко зробити правильний вибір, на допомогу прийдуть фахівці City Grand. Ми маємо великий практичний досвід і можемо запропонувати рішення, в яких реалізовані висловлені побажання. Готові вироби органічно впишуться у вільний простір, але залишиться досить місця для переміщення, прикрасять собою інтер'єр, вигідно поєднають у собі практичні і естетичні переваги.

Чому варто звернутися City Grand?

Підібрати меблювання, врахувати унікальне планування приміщень і побажання замовника, допоможуть фахівці City Grand. Від розробки дизайн-проекта і до установки готових виробів, наші досвідчені дизайнери і майстри врахують усі нюанси експлуатації меблів та правила техніки безпеки. Тому:

1) перевага віддається кращим зразкам матеріалів і фурнітури;

2) термін виготовлення не перевищує 30 днів;

3) замовникам пропонуються послуги авторського нагляду, монтажу, післяпродажного обслуговування меблів;

4) розробка дизайн-проекту і підготовка креслень здійснюються у власному конструкторському бюро;

5) замовлення обробляються за короткий проміжок часу.

Сьогодні в арсеналі компанії більше 2100 реалізованих проектів. Довіривши City Grand облаштування власного будинку, ви отримаєте готове рішення бездоганної якості, що відповідає міркуванням практичності і поняттям естетики житлового простору.

City Grand - ваші ексклюзивні меблі за розумною ціною: від ідеї до втілення!

image
Дивитися всі фото

Етапи проходження замовлення

розробка і виробництво

З'ясовуємо потреби

Спілкуємося з клієнтом, призначаємо зустріч, обговорюємо об'єкт

Дизайн-проектування

Створення дизайн-проекту відповідно до мети та ідей клієнта

Зустріч, узгодження

Зустріч з клієнтом, узгодження дизайн-проекту і матеріалів

Затвердження

Затвердження договірних умов і підписання договору

Розробка документації

Розробка конструкторської документації, подання на виробництво

Виробництво

Виготовлення виробів та складових на нашому виробництві

Монтаж

Транспортування на місце установки і монтаж під ключ

* Всі терміни вказані при замовленні торгового обладнання до 300 кв.м і використанні стандартних матеріалів і конструкцій

Етапи проходження замовлення

розробка і виробництво

* Всі терміни вказані при замовленні торгової мебелі до 300 кв.м і використанні стандартних матеріалів і конструкцій