logo

Бренд-зони

Брендоване обладнання для реклами товару

Бренд-зона —
це магазин в магазині (shop in shop)

Це потужний сигнал бренду в місці, де звучать інші бренди. Зробити помітним, виділити товар, допомогти стати більш яскравим за допомогою стійки з підсвічуванням, вивіски з об'ємними літерами, показати бренд в точці продажу. Зона оформлена у фірмовому стилі, доступ до неї відкритий, її видно здалеку. Навіть ті, хто вперше потрапив на територію торговельного майданчика, зможуть швидко знайти ваш продукт. Це турбота, яку оцінять. Конструювання такого простору дає можливість оптимізувати витрати на рекламу, показати товар з різних сторін, візуально виграшно показати місце торгівлі.

image

З нашою допомогою можна відкрити шоу рум, створити акцент на товарі, підтримати відвідувача інформаційно, стимулювати продажі. Грамотне освітлення допоможе розставити акценти на потрібні товари і їх переваги, підвищить привабливість необхідної категорії продуктів.

Інтернет дозволяє оцінити візуальну складову товару, але потім потрібна територія, на якій покупець може детально ознайомитися з товаром, прийняти рішення про покупку. До нас звертаються, щоб організувати оформлення бренд зони правильно, так щоб вона виконувала своє пряме призначення — підвищувала впізнаваність бренду, працювала на збільшення продажів.

image
image

Бренд-зони на замовлення, ми виготовляємо вже багато років, є величезний досвід виробництва. Ми також можемо запропонувати індивідуальний дизайн, з урахуванням усіх побажань.

Вивіски з об'ємними літерами, підсвічування, брендування колон, стенди, демонстраційні стійки, постери, панелі, монітори, банери, анімації, створення спеціальних вітрин, що відрізняються від стилістики інших вітрин в магазині — все це ми використовуємо у виробництві. Креативні дизайнери, досвідчені конструктори, професійні виробничники, сучасне обладнання, досвід, який зростає з кожним роком, все це дає можливість зробити якісно і в термін

Дивитися всі фото

Етапи проходження замовлення

розробка і виробництво

З'ясовуємо потреби

Спілкуємося з клієнтом, призначаємо зустріч, обговорюємо об'єкт

Дизайн-проектування

Створення дизайн-проекту відповідно до мети та ідей клієнта

Зустріч, узгодження

Зустріч з клієнтом, узгодження дизайн-проекту і матеріалів

Затвердження

Затвердження договірних умов і підписання договору

Розробка документації

Розробка конструкторської документації, подання на виробництво

Виробництво

Виготовлення виробів та складових на нашому виробництві

Монтаж

Транспортування на місце установки і монтаж під ключ

* Всі терміни вказані при замовленні торгового обладнання до 300 кв.м і використанні стандартних матеріалів і конструкцій

Етапи проходження замовлення

розробка і виробництво

* Всі терміни вказані при замовленні торгової мебелі до 300 кв.м і використанні стандартних матеріалів і конструкцій