logo


Вітальні

Оформлення вітальні - непростий етап, тому що така кімната, як правило, виконує відразу декілька функцій. Її використовують для сімейних посиденьок, для зустрічі гостей, іноді - для роботи і хобі, особливо якщо вільний простір будинку обмежений. Важливо, щоб приміщення було функціональним, комфортним, красивим і практичним. А це залежить від грамотного проектування, якості обробки та правильно підібраних меблів. Але, яка б задача не стояла під час ремонту, наша компанія запропонує оптимальний підхід.

image

Що ми пропонуємо?

Найвигідніше звертатися до комплексного підходу, тому що це зекономить час і гроші замовника. Під комплексним підходом ми маємо на увазі:

● Дизайн-проект, виконаний з урахуванням персональних запитів клієнта. Ми із задоволенням беремося за нестандартні і цікаві завдання, з якими не можуть впоратися наші конкуренти.

● Авторський нагляд за ремонтом. Наші фахівці контролюють виконання усіх умов проекту, тому готовий ремонт на 100% відповідає тому, на що розраховує клієнт.

● Розробка і виготовлення меблів, а також їх подальша установка і післяпродажне обслуговування. У нас власне меблеве виробництво, тому навіть найскладніше замовлення не доведеться чекати більше 30 днів.

● Клінінг. Вам не доведеться заморочуватися з прибиранням після усіх робіт. При замовленні комплексної послуги, ви відразу отримуєте вітальню, яка повністю готова для життя.

image
image

П'ять причин звернутися в нашу компанію

Якщо ви плануєте зробити ремонт у вітальні і кардинально змінити її дизайн, City Grand - це те, що вам необхідно. І ось чому:

● Великий досвід. І це не слова, а реальні 12 років роботи, протягом яких співробітники компанії стикалися із завданнями будь-якої складності. Ми постійно вивчаємо ринок, його тенденції і втілюємо запити навіть найвимогливіших замовників.

● Швидкий розрахунок. Ми не витрачаємо час замовників. Якщо у нас на руках є усі дані, то розрахунок робиться впродовж години.

● 1,6 тис. кв. метрів площі для виготовлення продукції. Це сучасні умови, завдяки яким ми створюємо зручні і функціональні меблі.

● Рік післяпродажного сервісу для меблів. Далеко не усі виробники готові запропонувати таку послугу.

● Розумні, чесні ціни без накручування відсотків. Ми поважаємо своїх клієнтів!

Необхідна допомога в ремонті і оформленні вітальні, її меблюванні? Звертайтеся до нас - кожному клієнтові гарантовано вигідне і якісне рішення. Якщо замовляєте послугу комплексно, то отримуєте 50% вартості розробки дизайну у подарунок.

Дивитися всі фото

Етапи проходження замовлення

розробка і виробництво

З'ясовуємо потреби

Спілкуємося з клієнтом, призначаємо зустріч, обговорюємо об'єкт

Дизайн-проектування

Створення дизайн-проекту відповідно до мети та ідей клієнта

Зустріч, узгодження

Зустріч з клієнтом, узгодження дизайн-проекту і матеріалів

Затвердження

Затвердження договірних умов і підписання договору

Розробка документації

Розробка конструкторської документації, подання на виробництво

Виробництво

Виготовлення виробів та складових на нашому виробництві

Монтаж

Транспортування на місце установки і монтаж під ключ

* Всі терміни вказані при замовленні торгового обладнання до 300 кв.м і використанні стандартних матеріалів і конструкцій

Етапи проходження замовлення

розробка і виробництво

* Всі терміни вказані при замовленні торгової мебелі до 300 кв.м і використанні стандартних матеріалів і конструкцій