logo

Ювелірні
магазини

Вітрини і куби для прикрас

Бездоганні, стильні, презентують всю красу і витонченість товару — такими повинні бути меблі для ювелірних магазинів. Прилавки, полки, вітрини для ювелірних магазиів вирізняються стилем та елегантністю. У продажу преміальний товар, символ успішного і красивого життя, про це пам'ятають власники, коли замовляють торгові меблі для ювелірних магазинів.

image

Фурнітура, скло, дзеркала, світло налаштовують покупця на потрібний лад, дають сигнал, інформацію про торгову локацію. Тому салон облаштовується зазвичай на замовлення, проект оснащення індивідуальний. Наші менеджери здатні оперативно провести замовника за цими етапами, а дизайнери і конструктори — втілити задумане.

Якщо мова йде про мережі магазинів, то проект може бути розроблений для всіх точок мережі, внутрішнє оздоблення може мати типові рішення, враховується фірмовий стиль, кольори, особливості розміщення різних груп виробів — зона срібних і золотих виробів, каблучок і прикрас з дорогоцінними каменями.

image
image

Світло, яке відбивається від коштовностей, підсилює скляна вітрина, куб, через яку клієнт може побачити всю красу виробів. Проектування, створення подібного обладнання складний, але захоплюючий процес, цікаве завдання для дизайнера. Правильне підсвічування чи то золотої прикраси, чи біжутерії дозволяє грамотно презентувати виріб, а покупцеві отримати максимум задоволення від зробленої покупки. До уваги береться висота вітрини, для більшого комфорту покупця вона повинна бути не менше 1,2 метра, враховується і розміщення охоронних систем. Якщо вітрина правильно змонтована, то вона має не заважати покупцеві. Зрозуміло, що на етапі конструювання враховується розмір майданчика, його особливості — кути, колони посеред залу, наявність і розташування вікон.

Створення торгових меблів для ювелірних магазинів відбувається на виробництві, оснащеному сучасним обладнанням. За бажанням замовника застосовуються різноманітні матеріали — загартоване скло, пластик, композит, дерево, штучний і натуральний камінь, МДФ. Під проект підбирається фурнітура з різними видами кріплень, направляючі, заглушки і ручки, які будуть підкреслювати або навпаки ховати шафки. Наш досвід роботи на ринку дозволяють оптимізувати витрати в цій частині. Меблі допомагають продавати товар, ми знаємо це, розуміємо і робимо їх якісно, в термін.

image
Дивитися всі фото

Етапи проходження замовлення

розробка і виробництво

З'ясовуємо потреби

Спілкуємося з клієнтом, призначаємо зустріч, обговорюємо об'єкт

Дизайн-проектування

Створення дизайн-проекту відповідно до мети та ідей клієнта

Зустріч, узгодження

Зустріч з клієнтом, узгодження дизайн-проекту і матеріалів

Затвердження

Затвердження договірних умов і підписання договору

Розробка документації

Розробка конструкторської документації, подання на виробництво

Виробництво

Виготовлення виробів та складових на нашому виробництві

Монтаж

Транспортування на місце установки і монтаж під ключ

* Всі терміни вказані при замовленні торгового обладнання до 300 кв.м і використанні стандартних матеріалів і конструкцій

Етапи проходження замовлення

розробка і виробництво

* Всі терміни вказані при замовленні торгової мебелі до 300 кв.м і використанні стандартних матеріалів і конструкцій