logo

Меблі
для ресторанів і кафе

Столи, стільці, крісла, дивани, меблі для готелів

Столи для ресторанів

Столи для ресторанів займають важливе місце в оздобленні ресторану. З огляду на те, що в ресторан можуть прийти як великою компанією, так і парою, важливо в ресторані або кафе мати кілька розмірів столів. Для виробництва столу підбирається два елементи - це стільниця і опорна конструкція. Матеріал для стільниці повинен бути надійним, служити довго, радувати зовнішнім виглядом і тактильними відчуттями. Вибрати поверхню можна з ДСП, МДФ, HPL-панелей, дерева, натурального і штучного (акрил) каменю.

image

Опорна конструкція найчастіше виготовляється з металу або ДСП. Але їх можна оригінально обіграти, вибравши якісне порошкове фарбування або зробивши фрезерування ніжок. Головне в опорі столу все таки стійкість і ергономіка. Важливо щоб відвідувачеві стіл був зручний по висоті і ширині, коліна комфортно поміщалися, були гачки для сумок.

Наш досвід на ринку, знання його гравців, знайомство з потужностями виробничих майданчиків, дозволяють придбати оригінальні, міцні стільниці для кафе і ресторанів за прийнятною ціною. Проект, виробництво, доставка, установка - і надійні красиві столи чекають гостей.

image

Стільці, крісла, дивани

Людина завжди шукає більш комфортні та вигідні умови, навіть у такій дрібниці як вибір столика в ресторані. Відвідувачі місць громадського харчування найчастіше керуються перевагою посадкових місць. Також важливо враховувати для чого задумувався простір. Якщо це кафе розраховане на великий потік людей, щоб відвідувач прийшов-купив-поїв-пішов, то логічно буде вибрати стільці без м'якої оббивки.

image

Якщо ж ресторан, розрахований на людей, які будуть тривалий час перебувати в закладі, святкувати чи проводити якісь заходи, то краще вибрати крісла або дивани. Важливими чинниками при виборі м'яких меблів є їхня планова пропускна здатність, зносостійкість матеріалів. Не менш важливим нюансом будуть тактильні відчуття. Тканини повинні бути приємними на дотик, “дихаючі”, а наповнення не дуже жорстким, але і занадто м'яким, щоб людина не “провалювалася”.

Але найголовніше, меблі для посадочних місць повинні бути ергономічні. Це означає, що коліна повинні бути під певним кутом вигину, поперек у зручному положенні. Правильна відстань до столу створює комфортні умови для прийому їжі і для проходу між столом і диваном.

При оснащенні закладу можна купити стільці, крісла та дивани на замовлення. Меблі, виготовлені під ваші вимоги, органічно будуть розміщені в просторі і матимуть прийнятну ціну.

Під меблями для робочої зони мається на увазі

стелажі, станція для офіціанта з касовим планшетом, полки з приладами, серветками та іншими витратними матеріалами. Важливий нюанс, це правильне розміщення цієї частини, щоб клієнти не натикалися і не хотіли підійти подивитися, але і щоб під рукою було все необхідне.

Зробити замовлення
image

Меблі для готелів

Меблі для готелів стають усе більш затребуваними. Відкриваються нові готелі, хостели. Відбувається заміна меблів у вже працюючих закладах. Імідж і комфорт лежать в основі успішного готельного бізнесу. І визначаються вони інтер'єром, оснащеністю номерів. Тут читається смак власників, задається клас, транслюється повідомлення гостям - який готель перед ними, на що вони можуть розраховувати

image

Перед тим, як оснастити хол, рецепцію, купити меблі для готельного номера, продумуємо ідею цього повідомлення, опрацьовуємо її з дизайнерами і конструкторами, створюємо проект, визначаємо ціни і терміни.

Готель, хостел, в яких меблі зроблені саме нами, отримує рішення, яке підкреслює унікальний стиль готелю, відрізняється високою надійністю та тривалим терміном служби. Ми можемо забезпечити увесь готель меблями, від ліжок і шаф для номерів, до вхідної групи і лобі-бару.

Дивитися всі фото

Етапи проходження замовлення

розробка і виробництво

З'ясовуємо потреби

Спілкуємося з клієнтом, призначаємо зустріч, обговорюємо об'єкт

Дизайн-проектування

Створення дизайн-проекту відповідно до мети та ідей клієнта

Зустріч, узгодження

Зустріч з клієнтом, узгодження дизайн-проекту і матеріалів

Затвердження

Затвердження договірних умов і підписання договору

Розробка документації

Розробка конструкторської документації, подання на виробництво

Виробництво

Виготовлення виробів та складових на нашому виробництві

Монтаж

Транспортування на місце установки і монтаж під ключ

* Всі терміни вказані при замовленні торгового обладнання до 300 кв.м і використанні стандартних матеріалів і конструкцій

Етапи проходження замовлення

розробка і виробництво

* Всі терміни вказані при замовленні торгової мебелі до 300 кв.м і використанні стандартних матеріалів і конструкцій