(093) 381-88-43
Переможемо разом!

Краса
здоров'я

Меблі для салонів краси, аптек, спорт-клубів, медичних установ

Меблі для салонів краси — це обличчя, так би мовити, “одяг” для бізнесу. Якщо меблям приділяється належна увага, це показує відношення до справи в цілому. Професіоналізм зчитується з вивіски, вхідної групи, інтер'єру, внутрішнього оздоблення “храму” краси. Особливо, якщо це перукарня. Красивий, чистий внутрішній простір з цікавим дизайном — може стати фішкою у цьому бізнесі.

image

Світлом можна розбити простір на ділянки, позначити переходи.

М'яке світло використовують де стоять журнальні столики і дивани, це зручно тим, хто очікує. Насичене світло допомагає у роботі фахівцям, зайнятим проведенням косметологічних процедур. Купити меблі в салон краси краще від виробника, у цьому випадку ви матимете перевагу у ціні, адже від виробника завжди дешевше. Залежно від сировини, буде то ДСП, HPL- панелі, штучний камінь, натуральна деревина, теж буде змінюватися ціна.

image

Чому варто робити меблі для салонів краси на замовлення?

Щоб отримати індивідуальний підхід, яскравий впізнаваний образ. Мережу можна об'єднати корпоративним стилем, розповсюдити довіру клієнтів на всі точки мережі. Виготовляємо стійки рецепції для входу і прийому відвідувачів, вітрини для косметики із скла або ДСП, з підсвічуванням і без. Робимо столики для манікюру, робочі місця для перукарів з полицями і дзеркалами, шафи для одягу, тумби для робочих місць майстрів.

image

Якісні, довговічні, функціональні меблі для спортивних баз і спорткомплексів теж входять до нашої сфери діяльності. Як у салонах краси, так і у спортзалах, використовуються роздягальні. Можемо зробити шафки, дзеркала, лавочки і інше устаткування на замовлення з усіма вимогами до гігієнічності, безпеки і комфорту. Вони можуть бути виготовлені оптом або невеликою партією, коли потрібно буде замінити лише частину меблів.

image

Зробимо з нуля вхідну групу, рецепцію, зону очікування, вбиральню. Тут зазвичай, є побажання з боку замовника — надійність, стильність, місткість тумбочок і шафок, їх достатня кількість.

Дивитися всі фото

Хочете дізнатися більше?

Зв’яжіться з нами прямо зараз

Зв’язатися з нами

Торгове устаткування для аптек формує довірливе ставлення з боку покупця.

Вивірені лінії шафок, вітрин, касової зони — все створює приємну атмосферу, іноді це фіксується на підсвідомому рівні. Матеріали, які використовуємо, впливають на зносостійкість, терміни експлуатації, зберігають гарний вид меблів. Для елементів які при експлуатації отримують більше навантаження (наприклад, дверці шаф, які постійно відкриваються і закриваються) ми підбираємо якісну фурнітуру: направляючі, петлі, ручки або системи для відкриття tip - on. Освітлення підбираємо так, щоб добре було видно лікарські препарати. Також враховуємо загальну стилістику оформлення, розміщення логотипів, використовуємо фірмові кольори.

Для медичних закладів ми робимо внутрішнє оздоблення вбиралень, місць очікування пацієнтів, ергономічні стійки рецепції, зручні і стильні столи для кабінетів лікарів, що ведуть прийом. Користуючись досвідом і знанням ринку, допомагаємо вибрати оптимальні варіанти крісел.

Ми надаємо підтримку на всіх етапах замовлення, виготовляємо і встановлюємо продукцію в обумовлені терміни.

Зробити замовлення
image

Етапи проходження замовлення

розробка і виробництво

З'ясовуємо потреби

Спілкуємося з клієнтом, призначаємо зустріч, обговорюємо об'єкт

Дизайн-проектування

Створення дизайн-проекту відповідно до мети та ідей клієнта

Зустріч, узгодження

Зустріч з клієнтом, узгодження дизайн-проекту і матеріалів

Затвердження

Затвердження договірних умов і підписання договору

Розробка документації

Розробка конструкторської документації, подання на виробництво

Виробництво

Виготовлення виробів та складових на нашому виробництві

Монтаж

Транспортування на місце установки і монтаж під ключ

* Всі терміни вказані при замовленні торгового обладнання до 300 кв.м і використанні стандартних матеріалів і конструкцій

Етапи проходження замовлення

розробка і виробництво

* Всі терміни вказані при замовленні торгової мебелі до 300 кв.м і використанні стандартних матеріалів і конструкцій