logo


Меблі
для дому

Індивідуальні меблі для дому

Підібрати для будинку красиві, зручні та довговічні меблі - непросте завдання, особливо тоді, коли ви маєте справу з нестандартним плануванням житлового простору. Тут не обійтися без допомоги фахівців з великим досвідом роботи, які знають і уміють виготовляти практичні та комфортні мебл,і враховуючи всі побажання клієнта та вимоги їнтер”єрної моди.


Ми, компанія City Grand, пропонуємо повний комплекс послуг з проектування і виробництва предметів інтер'єру під ключ. Оперативно, прийнятні ціни, гарантія якості – ось чому нас обирають клієнти. Розкажіть нам, як би ви хотіли облаштувати свій простір, і після спільної роботи наших спеціалістів, ваш будинок буде відповідати високому рівню комфорту та бездоганному смакові.


Затишний домашній простір під ключ

Спеціально для вашого будинку буде розроблений унікальний дизайн-проект, в якому буде враховано особливості площі, планування та побажання клієнту. Меблі, освітлення, додатковий декор - в проекті знайде своє місце кожна дрібниця, а результат вразить продуманістю і логічною завершеністю.

Детальніше

Гардеробні кімнати і шафи-купе

Як для невеликих, так і просторих приміщень. За привабливим фасадом, буде приховано місткий простір, розділений на фрагменти за допомогою ящиків і полиць для впорядкованого зберігання предметів гардеробу.

Детальніше

Вітальні

При проектуванні і виготовленні яких буде враховано побажання клієнта та стилістичну спрямованість. Завдяки грамотному розташуванню предметів інтер'єру, приміщення збереже простір і візуальну легкість, а нові меблі стануть його гідною окрасою.

Детальніше

Кухні

У проекті буде враховано планування приміщення і вимоги до грамотної організації робочого простору. Завдяки новим меблям приготування їжі перетвориться з обтяжливого обов'язку в захоплюючу творчість, а прибирання приміщення заощадить сили і час

Детальніше

Дитячі

В яких малюки проведуть найщасливіші роки життя. Приємні відтінки, повний набір необхідних меблів і аксесуарів, грамотно підібране освітлення - зроблять кімнату затишною, комфортною, для того, щоб дитина могла гратися, займатися творчістю, відпочивати, набиратися сил перед новим днем

Детальніше

Меблі, які вам потрібні —

замовте прямо зараз

Виготовлення домашніх меблів
у компанії City Grand

Практичний досвід - єдине, що дозволяє досконально вивчити побажання і смаки замовників. За 12 років роботи команда фахівців Citygrand успішно реалізувала більше 2120 проектів і отримала сотні вдячних відгуків. Сьогодні нам довіряють облаштувати квартири і будинки ті клієнти, які цінують якість, час і гроші. Кожен наш проект – індивідувальний, у ньому поєднуються бажання замовника, практичність, функціональність, безпека житлового простору.

Результат – ми робимо індивідуальні меблі, які відповідають тенденціям моди і гармонійно вписуються у навколишній простір.

Хочете дізнатися більше?

Зв’яжіться з нами прямо зараз

Зв’язатися з нами

Ми дотримуємося таких
принципів у роботі:

використовуємо кращі матеріали і фірмову фурнітуру провідних виробників;

комплексно реалізовуємо замовлення: підготовка і узгодження дизайн-проекту, виконання розрахунків і креслень у власному конструкторському бюро, виготовлення виробів на виробництві з подальшим контрольним складанням у цеху і установкою на місці експлуатації;

пропонуємо широкий спектр додаткових послуг, це убезпечить замовника від зайвих витрат і клопоту по обслуговуванню готових виробів;

реалізуємо проекти у досить стислі терміни - не більше 30 днів на повне завершення робіт;

доступні ціни і бонус – ми повертаємо 50% за підготовку дизайн-проекту при замовленні послуги під ключ;

компетенція і досвід.

Етапи проходження замовлення

розробка і виробництво

З'ясовуємо потреби

Спілкуємося з клієнтом, призначаємо зустріч, обговорюємо об'єкт

Дизайн-проектування

Створення дизайн-проекту відповідно до мети та ідей клієнта

Зустріч, узгодження

Зустріч з клієнтом, узгодження дизайн-проекту і матеріалів

Затвердження

Затвердження договірних умов і підписання договору

Розробка документації

Розробка конструкторської документації, подання на виробництво

Виробництво

Виготовлення виробів та складових на нашому виробництві

Монтаж

Транспортування на місце установки і монтаж під ключ

* Всі терміни вказані при замовленні торгового обладнання до 300 кв.м і використанні стандартних матеріалів і конструкцій

Етапи проходження замовлення

розробка і виробництво

* Всі терміни вказані при замовленні торгової мебелі до 300 кв.м і використанні стандартних матеріалів і конструкцій

Ми готові зробити дизайн-проект проект та умеблювати будинок будь-якої складності і зробимо це на найвищому рівні, врахуємо побажання і смаки клієнта.

Щоб контролювати якість під час реалізації проектів, у компанії City Grand передбачений авторський нагляд, що виключає випадкові прорахунки і непорозуміння.

Завдяки комплексному усебічному підходу до роботи, готові рішення відрізняються продуманістю і зручністю. Приміщення нестандартного планування отримують додаткове функціонування та практичність, а те, що здавалося б недоліками, за рахунок продуманого освітлення і грамотного плануванню, стане перевагою.