logo

Офісні меблі

Столи і стільці, шафи і тумби, все для офісу

В оформленні офісу має значення кожна деталь. Тут не повинно бути дисонансу, всі елементи об'єднуються загальною стилістикою, корпоративним стилем. Всі частини інтер'єру повинні представляти собою функціональну гармонію.

image

Перш за все, офіс створюється для співробітників — адже це територія, на якій вони проводять значну частину свого життя. Меблі для персоналу важливі, вони впливають на настрій і здоров'я, отже і на виконання завдань. У процесі створення робочого простору бере участь колір, форма, матеріали. Добре себе зарекомендували рішення з ДСП, HPL-панелей.Формувати робочий простір можна офісними столами на замовлення, для цього розробляється індивідуальний дизайн.

image

Це метод створення ергономічного і здорового оточення. Коли співробітник бачить навколо красиві зручні офісні тумби, стелажі, шафи він отримує позитивний заряд, розуміння, що компанія дбає про його комфорт. Виготовляючи столи в офіс під замовлення можна вибирати матеріали, це впливає на їх довговічність, здатність протягом тривалого терміну зберігати функціональність і привабливий зовнішній вигляд. Нашу продукцію можна буде віднести до основних матеріальних цінностей Вашої організації, адже її експлуатація буде досить тривалою. Ми успішно працюємо на ринку багато років, тож якщо в майбутньому виникне необхідність замінити якийсь елемент, ви можете знову звернутися до нас.

image

Дизайн може бути загальним для центрального та регіональних відділень компанії — це підтримує дух спільності, причетності, зміцнює корпоративну культуру. Наші виробничі потужності дозволяють взяти оснащувати мережі філій компанії або відділень у межах усієї України. Можна придбати комплект оптом — тоді ціна буде більш привабливою. При виробництві великих партій зменшується вартість виробів.

image

Коли у нас замовляють шафи для офісу і ми їх робимо під замовлення, то обов’язково враховуємо побажання клієнта — в них можуть бути секції з ящиками для документів, вони можуть бути з замками і т.д.
Завжди дотримуємося термінів, виконуємо взяті на себе зобов'язання, розуміємо, що вчасно виготовлені і встановлені меблі дозволяють бізнесу бути динамічним, уникнути простоїв. Особливо це важливо коли розширюється штат компанії чи приходить на роботу новий фахівець.

image

Фото на нашому сайті — це не все, на що здатні наші фахівці дизайнерсько-конструкторського бюро.
Наші виробничі майданчики мають сучасне обладнання і контрольований на усіх етапах цикл виробництва.
З моменту звернення до нас, ви починаєте спілкування з професіоналами.

Дивитися всі фото

Етапи проходження замовлення

розробка і виробництво

З'ясовуємо потреби

Спілкуємося з клієнтом, призначаємо зустріч, обговорюємо об'єкт

Дизайн-проектування

Створення дизайн-проекту відповідно до мети та ідей клієнта

Зустріч, узгодження

Зустріч з клієнтом, узгодження дизайн-проекту і матеріалів

Затвердження

Затвердження договірних умов і підписання договору

Розробка документації

Розробка конструкторської документації, подання на виробництво

Виробництво

Виготовлення виробів та складових на нашому виробництві

Монтаж

Транспортування на місце установки і монтаж під ключ

* Всі терміни вказані при замовленні торгового обладнання до 300 кв.м і використанні стандартних матеріалів і конструкцій

Етапи проходження замовлення

розробка і виробництво

* Всі терміни вказані при замовленні торгової мебелі до 300 кв.м і використанні стандартних матеріалів і конструкцій