logo

Офісні
простори

Меблі для офісів - лише індивідуальні рішення

Офісні меблі

Офісні меблі — це простір, з яким співробітник взаємодіє щодня. Грамотно створений офісний інтер'єр здатний програмувати та налаштовувати колектив на успіхи і досягнення. Також дизайн офісного приміщення бачать партнери, коли приходять на переговори. Саме офісні меблі справляють перше враження, тож цілком допустимо офісний простір порівняти з одягом людини:"Зустрічають за одягом".

Елементи офісних меблів

Меблі для персоналу створюють атмосферу в офісі, впливають на настрій і здоров'я, отже і на виконання завдань. У процесі створення робочого простору бере участь колір, форма, матеріали.

Це метод створення ергономічного і здорового оточення. Коли співробітник бачить навколо красиві зручні офісні тумби, стелажі, шафи він отримує позитивний заряд, розуміння, що компанія дбає про його комфорт.

Докладніше

Стійки рецепції

Знайомство з компанією починається з приймальні — тут народжується перше враження. Рецепції для офісу є інструментом для формування потрібної, позитивної установки у клієнтів та відвідувачів. Стійка рецепція виготовляється на замовлення з урахуванням корпоративного стилю і особливостей офісного простору, розташуванням вхідної групи.

Докладніше

Конференц-зали

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

Докладніше

Меблі, які вам потрібні —

замовте прямо зараз

Як комфортно купити офісні меблі,
які будуть яскравою частиною іміджу компанії?

Роздрібна торгівля сьогодні дозволяє придбати готові офісні меблі. Є меблеві гіпермаркети, ринки, окремі магазини. Можна знайти і інтернет магазин офісних меблів і не один. Це сучасний, комфортний і швидкий варіант. Вивчити фото на сайті, вибрати і придбати. Цей підхід затребуваний, коли на перший план у поєднанні «ціна-якість» виходить ціна.

Простір буде вмебльовано, як у всіх. Серійні меблі можуть «сидіти» не так вдало і красиво. Знову згадаємо порівняння з одягом. Костюм можна купити готовий, навіть з доставкою, а можна пошити індивідуально. Другий варіант завжди має більшу вартість. Саме він завжди справляє потужніше враження.

Ми пропонуємо Вам «зшити» столи, стільці та інші меблі саме під себе, індивідуально, враховуючи свої потреби і побажання та безліч інших чинників — розміри приміщень, розташування вікон та дверей, освітлення. Навіть офісні меблі можуть розповісти про місію компанії, сформувати імідж.

Хочете дізнатися більше?

Зв’яжіться з нами прямо зараз

Зв’язатися з нами

Чим ми пишаємося?

Масштабне виробництво площею понад 1000 м2

власне дизайнерське і конструкторське бюро. Сучасне обладнання дозволяє нам зменшити втрати і витрати, тому замовників потішить ціна на меблі. А досвід виготовлення подібних меблевих конструкцій та професіоналізм людей, які у нас працюють, дозволяють тримати якість на досить високому рівні.

Зробити замовлення

Етапи проходження замовлення

розробка і виробництво

З'ясовуємо потреби

Спілкуємося з клієнтом, призначаємо зустріч, обговорюємо об'єкт

Дизайн-проектування

Створення дизайн-проекту відповідно до мети та ідей клієнта

Зустріч, узгодження

Зустріч з клієнтом, узгодження дизайн-проекту і матеріалів

Затвердження

Затвердження договірних умов і підписання договору

Розробка документації

Розробка конструкторської документації, подання на виробництво

Виробництво

Виготовлення виробів та складових на нашому виробництві

Монтаж

Транспортування на місце установки і монтаж під ключ

* Всі терміни вказані при замовленні торгового обладнання до 300 кв.м і використанні стандартних матеріалів і конструкцій

Етапи проходження замовлення

розробка і виробництво

* Всі терміни вказані при замовленні торгової мебелі до 300 кв.м і використанні стандартних матеріалів і конструкцій

Для яких компаній підходять
офісні меблі на замовлення?

На нашому виробництві ми можемо виготовляти великі замовлення

У нас є досвід і технологічні можливісті виготовляти меблі для офісів великих компаній. Але ми з задоволенням допоможемо «одягнути» красиво та практично і маленький офіс. На кожному етапі присутня грамотна консультаційна підтримка. Працюємо на всій території України.

Для розуміння як виглядає виготовлена продукція та яка її якість, на сайті розміщені фотографії реалізованих проектів. Наша фотогалерея допоможе ознайомитися і з іншими видами продукції для різних сфер.